Anasayfa / ANALİZ / Sana bu ihanetinin bedelini ödetmeden bize ölmek yok Keneş!
bulent-kenes8

Sana bu ihanetinin bedelini ödetmeden bize ölmek yok Keneş!

MEDYAGUNDEM.COM- Merkez Bankası’nın gece gerçekleştirdiği faiz artırımıyla “faiz lobisi” ile “vaiz lobisi” bayram etti. “Vaiz lobisi”nden biri vardı ki, dün gece sevincini İsrail üzerinden gösterdi.

Sanki Başbakan Erdoğan’ın Davos’taki “one minute” çıkışı en çok onun kanına dokunmuş gibi, cemaatin İngilizce gazetesi Today’s Zaman’ın genel yayın yönetmeni Bülent Keneş, Merkez Bankası’nın faiz artırımından duyduğu sevinci “one minute”lü şu twitiyle gösterdi:

bulent-kenes-faiz

Ne ilginçtir ki bu twiti atan adamla ilgili Habertürk ekranında tam da o anlarda İHH Başkanı Bülent Yıldırım bakın neler anlatıyordu:

“İsrail’de gemiye baskın yapanları tek tek tespit ettik. Dünyanın her yerinde kendilerine dava açtık. Artık dünyanın hiçbir yerinde rahat gezemiyorlar. Bunun üzerine İsrailli yetkililer, bizim için ‘Hamas ve Hizbullah gibi terör örgütü’ ifadesini kullandı. Ve bu suçlamalarından hiç vazgeçmedi. İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman bir açıklama yaptı: İHH bizim için büyük bir tehdittir dedi. İkigün sonra TIR olayı patladı. Biz olaya müdahale ettik. TIR’ın bizimle hiçbir ilgisi olmadığını tespit ettik. Haberi yapan şahsın cemaate yakın bir isim olduğunu öğrendik. Cemaate sorduk bizden değil dediler. Fakat Today’s Zaman bu haberi hemen İngilizce sayfasından bütün dünyaya servis ettiler. Biz ‘Ne yapıyorsunuz’ dedik. Bugün Gazetesi’nde yazan Tuncay Opçin,  ‘İHH’nın Suriye’ye gönderdiği yardım TIR’ından silah çıktı. Fazla söze hacet yok.’ diye bir twwet atıyor. Cemaatçi arkadaşlara soruyoruz. ‘Biz değiliz’ diyorlar. Peki Emre Uslu kimden? Tuncay Opçin kimden? Today’s Zaman kimden?”

BÜLENT KENEŞ DENİLEN ADAM BU YAPTIKLARININ BEDELİNİ ELBET ÖDEYECEK

Bülent Keneş’in Türkiye’ye verdiği zarar, içindeki “İsrail aşkı” ile ülkesine vurduğu darbe elbette böyle kalacak değil. Keneş tüm bu yaptıklarının bedelini ödeyecek. Bu ihanetin cezasını çektiği günü görmek için de son nefesimize kadar mücadele edeceğimizi duyururuz.

MEDYAGUNDEM

kenes1

O FETÖ’cü terörist dolandırıcılıktan da yargılanıyor

Kapatılan Today’s Zaman’daki bir yazıda THY ile ilgili yalan haber yayımlandığı gerekçesiyle Genel Yayın Yönetmeni …

feto-medya

FETÖ’cü sözde gazetecilerin mal varlıklarına el konuldu

FETÖ soruşturması kapsamında, kapatılan Zaman gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı ile gazeteci Bülent …

kenes-toros

Torunlarınız bile bu kahpeliğinizin cezasını çekecek Fetocu itler!

FETÖ ile PKK terör örgütlerinin ortaklığı, ortak katliam planları yaptıkları günler yaşıyoruz. HDPKK’lıların elinden alınan …

4 Yorumlar

 1. İsrail Yanaşma'ları

  Dışlanmışlığın, hainliğin, işbirlikçiliğin, ihanetin dayanılmaz hafifliği! Kime mi diyorum, tabii ki İsrail Komitacılarına, ülke ekonomisini çökertmek üzere yapılanan, tabanlarından gizlemek istedikleri ihaneti İngilizce yayınlayan Şerrrrefsizlere diyorum. Şerefsizin biri Erdoğan iktidardan nasıl düşebileceğini, düşürülebileceğinin formüllerini anlatırken Erdoğan’ı Ekonomiyle yıkın talimatını yurtdışındaki köpekliğini yaptıkları baronlarına İngilizce olarak alenen rapor ettiğini unutmadık. Bu köpeklerden bir tanesi darbe formülünün sonunda aynen şu ifadeyi ‘böylece Erdoğan’ın düşürülmesi için hızlı bir yol açılmış olabilir.’ diyebiliyordu. İhanetin boyutunu varın siz anlayın. Bu ülkeye sizin kadar ihanet eden şerefsiz, haysiyetsiz, kimliksiz, vatansız var mı? Vatansız gidecekler hala İsrail boku yiyip duruyorsunuz, İsrail bokunun özelliği neyse bize de söyleyin? Ulan İsrail Yanaşma’larının çocukları anadan Yahudi olmadığınız müddetçe gerçek bir Yahudi sayılmayacağınızı bilmiyor musunuz?

 2. İsrail Komitacıları

  MB “one minute” dedi. Bu ülkenin fakirinin, fukarasının parası biricik babaları “Faiz Lobicilerin” cebine girdi. Babasının cebine giren faiz parasından dolayı eşek sıpası dörtnala çifte atıp duruyor. Vay eşek sıpası vayyyy! Bu kadar sevindirik olacağını bilseydik, sana her gün “one minute” lü arpanın arasına karıştırıp karma yem verirdik. Ulan İsrail Yanaşma’larının çocukları anadan Yahudi olmadığınız müddetçe gerçek bir Yahudi sayılmayacağınızı bilmiyor musunuz?

 3. Başbakanın, Peres’e “one minute” çekmesi içine oturmuş! Çıkaramıyor! Zor et! Acı büyük, yara daha büyük! Ne yapmak gerekiyor. Hele biraz MB “one minute” ile soluklan bakalım! Nasıl? Rahatladın mı evladı? Tabi bu kadar büyük yaranın acısı MB “one minute” ile dinmez! Başka ihanetler lazım! Bu acının sadece Başbakanın, Peres’e “one minute” çekmesi ile alakasının olduğun sanmıyorum. Köşeye sıkışmışlığın acısıyla atılan korku naralarından tut ta, imamın kayığına binmek üzere olanların terekesinden bir avuçta bize düşmeze kadar her türlü pislik var? Yalan mı? Tereke büyük, ne yapıp edip zimmete geçirmek lazım, değil mi? Yalnız hesaplayamadığın bir olay var, onda da ben sana yardımcı olayım. Yargıtay 2. Hukuk Dairesi’nin içtihadına göre; Hukuk Usulü Muhakemeleri Kanununun madde 11/1’e göre müteveffanın ikametgahı mahkemesi yetkili olup buradaki yetki kesin yetkidir, hakim tarafından kendiliğinden dikkate alınması gerekir. Anladın mı? Öyle Terekeyi şarlop diye yutamayacan zırtaboz! Unutmadan bu Tereke işinin sadece sana mahsus olmadığını, diğerlerini de kapsadığının herkes farkında haa!

 4. Gezi eylemcilerine ağzında salyalarla saldıranlar cevaplayabilir mi şu soruyu; kimmiş “faiz lobisi, dış güçlerin maşası, vatan haileri?”
  Biz yağma ve talana, o ayakkabı kutularını dolduranlara karşı eylem yapınca, bize yukarıdaki sözlerle saldıran, cemaat ile onun siyasi uzantıları lütfen cevap verin.
  Fazi gezi eylemcileri mi artırdı, cebimizdeki paranın üçte birini, bir gecede faiz lobilerine kim aktardı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir