Anasayfa / ANALİZ / Sana artık bu ülkede gün yüzü yok Aydın Doğan!
dogan3

Sana artık bu ülkede gün yüzü yok Aydın Doğan!

Devletin savcısını rehin alan teröristlere “terörist” değil, “eylemci”deyip bir de propaganda desteği veren Aydın Doğan korkma titre, sana bu ülkede rahat yok!


MEDYAGUNDEM.COM- İstanbul Adliyesi’ndeki DHKP-C terör örgütünün savcı Mehmet Selim Kiraz’ı rehin aldığı terör eylemi kadar Doğan medyasının bu terör eylemine verdiği destek büyük infiale neden oldu.

Akşam saatlerinde İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, teröristlerce rehin alınan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz’ın yaralı olarak hastaneye kaldırıldığını, iki teröristin de ölü olarak ele geçirildiğini bildirdi.

Aydın Doğan’ın Hürriyet ve Radikal’i teröristlere “eylemci” diyerek,  terörü meşrulaştırırken, savcının kafasına silah dayamış terörist fotoğraflarını da çarşaf çarşaf kullanarak terör propagandası yaptılar.

SANA RAHAT YOK AYDIN DOĞAN!

İktidarı devirmek için sol terör örgütlerinden medet umar hale gelen Aydın Doğan’ın son terör olayından sonra artık özgürlük sınırlarını aşıp, ülke güvenliğini tehdit eder noktaya geldiği net. Devletin Aydın Doğan ve medyasını milli güvenlik tehditi çerçevesinde değerlendirip gerekli tavrı göstermesi şart oldu.

Doğan medyasının tüm yayınları kadar, Doğan medyasında çalışan gazetecilerin teröriste övgüler yağdırması artık özgürlük ile izah edilemez bir hassas durumu ortaya çıkardı.

SOSYAL MEDYADA İNFİAL

Sosyal medyada da Aydın Doğan ve medyasına büyük tepki yorumları geldi.

İşte o tepkiler:

adogan1 adogan2 adogan3 adogan4

adogan16 adogan19 adogan5 adogan6 adogan7 adogan8 adogan9 adogan10 adogan11 adogan13 adogan14

MEDYAGUNDEM

pyd

TV’de aktivist Suriye’de terörist

Dünyaya kendilerini insan hakları aktivisti olarak tanıtan bu teröristler Steve Kerr, David Graso ve Macer …

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Almanya’da …

1 Yorum yapıldı

  1. Şu adamın yüzüne dikkatle bir baksanıza arkadaşlar içinin çirkinliği ve karanlığını görmek için fazla Söze gerek var mı sizce?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir