Anasayfa / GENEL / Samanyolu TV kayyumunu bekliyor!
samanyolutv2

Samanyolu TV kayyumunu bekliyor!

Bugün paralel örgütün operasyon gazetesine dönüşen Cumhuriyet’te Gülen terör örgütüyle ilgili ilginç bir haber yayınlandı. “Kayyum söylentisi çekimleri durdurdu” başlıklı haberde, Samanyolu TV’nin tüm sezon dizileri ve programlarının çekimlerine ara verdiği kaydedildi. Haberde ayrıca Samanyolu TV’nin reklam ve ilan almakta sıkıntı yaşadığı için ciddi maddi krizde olduğu detayına da yer verildi. Belli ki Samanyolu TV artık teslim olmuş kayyumunu bekliyor!


samanyolutv

İzlenme oranları her geçen hafta düşen STV’de kanal yönetiminin dizi ve program çalışanlarına bir hafta süreyle izin verdiği öğrenildi. Bu süreçte ekranlara ise dizi ve programların yedek bölümleri yansıyacak.

Samanyolu TV’de yayınlanan diziler arasında “Küçük Gelin”, “Sırlar Dünyası”, “İki Dünya Arasında”, “Sungurlar”, “Çınarın Gölgesinde”, “Hekimoğlu”, “Ana Yüreği”, “Bizim Aile”, “Farklı Boyut”, “Ritmini Arayan KalplerH7”, “İyi Seyirler Tv”, “Doğruluk Ekseni”, “Aile Mahkemesi”, “Farklı Desenler”, “Yusuf Yüzlü”, “Hıyanet Sarmalı” yer alıyor.

MEDYAGUNDEM

noel-stv

FETÖ senaryolu terör!

FETÖ’nün kanalı Samanyolu TV’de Reina’ya yapılan saldırı daha önce işlenmiş. FETÖ’den Noel baba maskeli terör …

noel2

FETÖ’den Noel baba maskeli terör saldırısı mı?

Rus Büyükelçisi Andrey Karlov’a yönelik suikastin provasını Samanyolu TV’de Kollama isimli dizide yaptığı ortaya çıkan …

boydak6

FETÖ’cü Boydak’a kayyum

FETÖ soruşturması kapsamında Kayseri’de kurulu İstikbal, Bellona ve Mondi gibi ünlü markaların içinde bulunduğu BOYDAK …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir