Anasayfa / GENEL / Sakal Taraf’a da battı!
taraf-sakal

Sakal Taraf’a da battı!

Taraf gazetesi Reyhanlı saldırısı ve Suriye politikasına ‘Fabrikatör’ olarak bilinen bir siyasi partinin yayın organı diliyle yaklaştı.

Taraf gazetesi Reyhanlı’da katliamı gerçekleştirenlerin değil Suriyelilerin peşine düştü. Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde geçtiğimiz hafta meydana gelen saldırılar sonrasında bütün medya bombalı saldırının faillerinin peşine düşerken Taraf, ilçede bulunan Suriyelileri mercek altına aldı.

Taraf’tan Amberin Zaman, Reyhanlı’da bulunan bazı Suriyelilerle görüştü. “Silahlı sakallı Suriyeliler” ifadesiyle görüştüğü kişileri tanımlayan Zaman, Fizik Rehabilitason Merkezi’nde tedavi olan Suriyelilerle görüştü.

CANİ GİBİ GÖSTERDİ

Amberin Zaman’ın haberini Taraf manşetinden şu satırlarla verdi:

“37 yaşındaki İmad Ali Kaled, Suriyeli askerin kalbini çıkartıp yiyen Abu Sakkar’ın olduğu El Faruk Tugayı için savaşıyor. Bu tugay için ‘Ilımlı Selefi!’ diyor.

Hani 20 yaşında. Liva el Hak üyesi. ‘Allah razı olsun Türkler bize hafif silahlar ve mermi sağlıyor’ diyor. Arkadaşı Firuz ekliyor: Silahlar sınırın muhtelif yerlerinde veriliyor..”

taraf-sakal1

 

(haber 10)

MEDYAGUNDEM

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

askeri

Türkiye 5 Temmuz’dan sonra harekete geçiyor

Bir yandın Irak ve Suriye’deki terör olayları diğer yandan Katar üzerinden Ankara’ya yönelik planlar… Türkiye …

taraf-altan

FETÖ’nün kumpas gazetesi satılık!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) aralarında Taraf gazetesinin de bulunduğu 8 adet basın yayın kuruluşuna …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir