Anasayfa / GENEL / SABAH HÜRRİYET’e karşı savaşı köşelerden devam ettirdi!
sabah-hurriyet

SABAH HÜRRİYET’e karşı savaşı köşelerden devam ettirdi!

MEDYAGUNDEM.COM- SABAH gazetesi HÜRRİYET’e karşı açtığı savaşı bugün de köşelerden sürdürdü. SABAH Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Erdal Şafak, Başyazar Mehmet Barlas, Günaydın yazarları Yüksel Aytuğ ile Mevlüt Tezel Hürriyet’e köşelerinden saldırdılar.

Erdal Şafak çok sert bir yazıyla, “Hem kadının cinsel istismarından yakınacaksın, hem de bu istismarın en dik alasını yapacaksın. Hem de hiç utanmadan. Hiç sıkılmadan. Hiç yüzün kızarmadan.” diye yazdı.

Şafak sert yazısında şu sert ifadeleri kullandı:

“Kadının sadece bedeniyle ilgilenenleri biz, maço, seks bağımlısı, ahlaki değerleri aşınmış kişiler olarak görüyoruz. Kadının beyniyle, birikimiyle, yetenekleriyle ilgilenenleri ise çağdaş dünyanın erdemli insanları olarak kabul ediyoruz. Biz kadın bedeni üzerinden gazetecilik yapmayı özgürlük ambalajına sarılmış gayrı ahlaki zihniyet olarak algılıyoruz. Hele kadın bedeni üzerinden siyasi dalavere çevirmeyi, mesleğin en utanç verici versiyonu olarak değerlendiriyoruz. Biz bekâr odalarına değil, evlere giren gazete olmayı tercih ediyoruz. Hep de öyle kalacağız.”

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir