Anasayfa / GENEL / Rusya’daki terörde şok Putin detayı
putin

Rusya’daki terörde şok Putin detayı

Rusya’nın St. Petersburg kentindeki metroda meydana gelen patlama sırasında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in de şehirde olması dikkat çekti.

Rusya’nın St. Petersburg kentindeki metroda patlama meydana geldi. Patlamada en az 10 kişi öldü, 50 kişi de yaralandı. Rus lider Putin’in de saldırının gerçekleştiği noktaya 20 km uzaklıkta bulunduğu belirtildi.

PUTİN DE ŞEHİRDEYMİŞ

Rusya’da metroda meydana gelen patlamanın zamanlaması dikkat çekiyor. Öyle ki patlamalar Rus lider Vladimir Putin’in görüşmeler için St. Petersburg’da bulunduğu bir sırada gerçekleşti.

Putin, Petersburg’da Belarus Cumhurbaşkanı Aleksandr Lukaşenko ile görüşüyordu. Putin’in patlamanın olduğu bölgeye 20 kilometre uzaklıkta olduğu öğrenildi. Bu gelişmenin ardından akıllara saldırının ‘Putin’e bir mesaj mı?’ soruları geldi.

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Almanya’da …

teror

Terör yanaşmalarına anladıkları dilden!

Terör örgütlerinin sözde adalet yürüyüşüne destek vermesi gerçeğini sulandırmak isteyen Milliyet yazarı Mehmet Tezkan’a anlamlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir