Anasayfa / GENEL / Ruhunu satmış alçak herif Zekeriya Öz!
nedim-zek

Ruhunu satmış alçak herif Zekeriya Öz!

Gazeteci Nedim Şener, cezaevine girdiği süreçte savcı olan Zekeriya Öz ve cemaat için ‘alçak adam’ ‘ruhunu satmışlar’ gibi ifadeler kullandı.


CNN Türk’te Ahmet Hakan’In sunduğu Tarafsız Bölge’ye konuk olan gazeteci Nedim Şener, Ergenekon soruşturmasında cezaevine gönderilmelerine atıfta bulunarak, kendileri aleyhine delil üreten ve yargılayan mahkemeye sert eleştirilerde bulundu.

Zekeriya Öz ve cemaat hakkında ağır ithamlarda bulunan Şener şu şekilde konuştu;

RUHLARINI SATMIŞLAR

İnsan fiziği taşıyan herkeste bir vicdea olacağını düşünürüm. Cemaatçide olsa ne olursa olsun, teröristte olsa bir vicdanı vardır diye düşünüyorsun. Yazılan hukuka baksa hatta gözü kör bile olsa birinin okuduğundan tercüme etse o hukukcu bizi bunlarla tutuklamaz diyordum. Ama hayır adamlar ruhlarını satmışlar.

ALÇAK ADAM ZEKERİYA ÖZ

Polis zaten sahte dökümanı hazırlamış, ben diyorum ki savcı bunun sahte olduğunu anlayacak bizi bırakacak falan filan. Alçak adam Zekeriya Öz onun sahte oduğunu bile bile tutuklamaya sevk etti. Ben karşımda mahkeme başkanı var zannediyordum, İbrahim Balık diye meğer çetenin elemanıymış. Yerine bile oturmadan bizi postaladı Metris’e.

MEDYAGUNDEM

zek

FETÖ’cü Öz’den eskort kızlarla alem!

Dubai masraflarını Ali Ağaoğlu’na, Marmaris tatilini Akın İpek’e ödeten firari savcı Zekeriya Öz, Bodrum’da bir …

zek5

FETÖ’cü soysuzun takma isimle lüks tatili!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının Koza-İpek Holding yöneticileri hakkında FETÖ kapsamında hazırladığı iddianamede, İpek ailesinin “sahibi oldukları …

zek5

FETÖ’cü ZEK’in dehşete düşüren ByLock mesajları

Firari olan FETÖ’cülerin en önemli isimlerinden olan Zekeriya Öz’ün ByLock mesajları ortaya çıktı. FETÖ tepe …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir