Anasayfa / GENEL / REİS cumhurla Şanlıurfa’dan gövde gösterisi yaptı
erdogan-urfa1

REİS cumhurla Şanlıurfa’dan gövde gösterisi yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa’da katıldığı toplu açılış töreninde meydanlar boş diye eleştiren muhalefete “acaba Şanlıurfa’yı hiç böyle gördünüz mü?” diyerek büyük bir kalabalıkla gövde gösterisi yaptı.


Açılış törenlerinde yaptığı konuşmalarında meydanlar boş diye kendisini eleştiren muhalefete “Acaba Şanlıurfa’yı hiç böyle görmüşler mi?” dedi.

“Kılıçdaroğlu muhatabım değil”

Seçimlerde rehavet var dediğimde Kılıçdaroğlu “Cumhurbaşkanı konuşurken meydanları boş görüyor ondan öyle dedi’ diyor. Kılıçdaroğlu benim muhatabım değil ama Şanlıurfa’nın meydanı ortada. Şanlıurfa’nın meydanı böyle kalabalık görmüş mü?
Eski Türkiye’de Şanlıurfa Havalimanı yoktu. Eski Türkiye’de bu güzelim yollar yoktu. Tabi burada bugün sizlerle Cumhurbaşkanınız olarak dertleşmek istiyorum. Ben sizin kardeşinizim, hizmetkarınızım, asla efendiniz değilim.

“Şanlıurfa’yı hiç böyle gördünüz mü”

Meydanlar boş diye eleştiren muhalefet, acaba Şanlıurfa’yı hiç böyle gördününüz mü?
Ali’siz Alevilik. Biz ne bilirdik eskiden. Aleviler Hz. Ali’yi sevenler diye bilirdik. Ben de derdim ki, Hz. Ali (r.a)’yi sevenler Alevi ise ben onlardan daha Aleviyim derdim.

“O makama söz söylemek sizin hakkınız değil”

Şimdi bu CHP, MHP, HDP Diyanet’e tahsis edilen araca saldırıyorlar. Kaynak olacakmış. Yahu bu arabanın bedeli 330 bin lira. Bunlara 5 koyun ver, kaybeder gelirler. Şimdi Sayın Bahçeli çıkmış, Diyanet İşleri Başkanı bunu iade etmeli, istifa etmeli diyor. Ya sana mı soracak? O makama söz söylemek sizin haddinize mi? Niye rahatsız oldunuz? İslam’ın hükümlerini doğru açıkladı diye mi. O makama söz söyletmeyeceğiz, leke sürdürmeyeceğiz.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış töreni için Şanlıurfa’ya geldi. Konuşmasına “Biz milletimize aşkla bağlıyız” sözleriyle başlayan Erdoğan, muhalefete yüklendi.

urfa1

urfa2

ırfa4

 

MEDYAGUNDEM

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

erdogan-onay

Katar’a Türk askerine jet onay

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar’a Türk askeri üssü kurulmasını içerden maddeyi onayladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip …

1 Yorum yapıldı

  1. valla gördük az önce televizyonda..Süper bir açılıştı.Cumhurbaşkanımız da her zaman ki gibi döktürdü.Nefesine sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir