Anasayfa / GENEL / Reina katilleri yeni planlarını açık açık yazıyorlar!
dw2

Reina katilleri yeni planlarını açık açık yazıyorlar!

Batı medyasından iki haber… Biri Almanya’dan diğeri ABD’den… Türkiye üzerinde kötü algı çalışmalarını devam ettiriyorlar, 2017 yılını Türkiye’nin kaybettiğini, terörde artış yaşanacağını haber veriyorlar. Bunun anlamı şu; Reina’daki katiller zaten bu iki medya kuruluşuna o haberleri yaptıranlar… Bu haberlerle hedeflerinin Türkiye olduğunu açıkça saldıracaklarını haber veriyorlar.

Eski adı Almanya’nın Sesi olan Deutsche Welle (DW) haber kuruluşu, dün gece İstanbul Ortaköy’de 39 kişinin hayatını kaybettiği alçak terör saldırısı sonrası, Türkiye’nin uluslararası arenadaki imajını zayıflatmak için yeni bir algı çalışmasına başladı.

ABD’nin CNN’i de devreye girdi.

Sözde terör karşıtı bu ülkelerin, söz konusu bu basın kuruluşları, hiç çekinmeden eli kanlı terör örgütünlerin PR’ını yapmaktan geri durmuyor.

İşte o haberler:

alman1

alman2 alman3

 

KAYSERİ SALDIRISI SONRASI DA AYNI İŞE KOYULMUŞTU

Daha önce de Kayseri saldırısının “Suriye iç savaşı Türkiye’ye sıçramış durumda” haberi yaparak çirkin bir operasyona imza atmıştı.

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Almanya’da …

teror

Terör yanaşmalarına anladıkları dilden!

Terör örgütlerinin sözde adalet yürüyüşüne destek vermesi gerçeğini sulandırmak isteyen Milliyet yazarı Mehmet Tezkan’a anlamlı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir