Anasayfa / GENEL / Provokatörler tüm silahlarıyla yine sahnede!
provokator3

Provokatörler tüm silahlarıyla yine sahnede!

Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.’nin İstanbul Levent’te bulunan ofisinde toplanan kalabalığın arasına paralel örgütün taşeronluğunu yapanlar karıştı.

Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.’nin İstanbul Levent Lale Sokak’ta bulunan binasında maden kazasını protesto için toplanan grup, toplumu provoke etmek ve ortalığı savaş alanına çekmek için düğmeye bastı.

Böylesi bir günde insanlar acılarını yaşarken provokatörler yine boş durmadı. Sabahın erken saatlerinde iki kişi motosikletle Soma Kömür İşletmeleri’nin binasına geldi. Şahıslar ellerindeki boyalarla binaya “Katiller” yazdı ve hızla olay yerinden uzaklaştı.

Olayın ardından öğlen 12 sularında Soma Kömür İşletmeleri A.Ş.’ye ait Levent’teki ofis önüne gelen bir grup provokatif sloganlar attı.

Ortalığı savaş alanına çevirmek için harekete geçen provokatörler Haber10’un kameralarına yakalandı. Eldivenli provokatörlerin çantalarında molotof kokteyleri, taşlar olduğu görüldü.

Haber10’un görüntülediği provokatörler, ceplerine ve çantalarına soda şişesi ve gazeteye sarılı patlayıcı maddeler dolduruyor.

Grup adına yapılan basın açıklamasında, “Soma’da yaşananlar kader değil, cinayettir. Bunun da tek sorumlusu AKP’dir.” denildi. Öte yandan polis, binanın bulunduğu cadde üzerinde yoğun güvenlik önlemleri aldı.

provokator1

provokator2

(HABER 10)

MEDYAGUNDEM

sokak2

16 sosyal medya provokatörü yakalandı

16 Nisan günü gerçekleştirilen referandumda “Evet” kararı çıkması ardından sosyal medya ve çeşitli iletişim kanalları …

fazil

O provokatörü oraya Odatv mi saldı?

Yine aynı numara… Bir provokatör çıktı, elinde satırla Fazıl Say’ın konser vereceği salonun girişinde ortaya …

provoka

Gaziantep’te PKK’lı provokatörler

Gaziantep’te, bir düğüne yapılan bombalı terör saldırısında hayatını kaybedenler için kılınan cenaze namazında gerginlik yaşandı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir