Anasayfa / GENEL / Prof. Dr. Akgündüz’den Ekrem Dumanlı’ya fena taş!
dumanli

Prof. Dr. Akgündüz’den Ekrem Dumanlı’ya fena taş!

Rotterdam İslam Üniversitesi Rektörü ve Nur talebesi olduğu bilinen Prof. Dr. Ahmet Akgündüz, “Bediüzzaman’ın 80 sene mücadele ettiği CHP zihniyetine, iman ve Kur’an hizmeti yapıyoruz diyenlerin destek vermesini aklım almıyor” dedi.

Prof. Dr. Akgündüz, isim vermeden Zaman Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı’ya yüklendi.

“Bir zamanlar Koç’un avukatlığına soyunan başı dumanlı bir arkadaş, iman ve Kur’an hadimleri olan gençlerin kapı kapı dolaşıp CHP adına propaganda yapmalarına kapı aralamış” diyen Prof. Dr. Ahmet Akgündüz, “Herhalde dünya tersine dönüyor. Bediüzzaman’ın 80 sene mücadele ettiği CHP zihniyetine, iman ve Kur’an hizmeti yapıyoruz diyenlerin destek vermesini aklım almıyor. Allah muhafaza eylesin. Evet İstanbul siyaseti, İspanyol gibi bir hastalıktır. İnadın Gözü, Meleği Şeytan Görür. İnadın işi şudur: Şeytan yardım ederse ‘melek’ der, rahmeti de okutur. Muhalif tarafında eğer bir meleği görse; libasını değişmiş, onu şeytan zanneder, adavet eder” dedi.

Prof. Dr. Akgündüz, söz konusu açıklamalarını sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki şahsi hesabından kamuoyuna paylaştı. (YENİ AKİT)

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir