Anasayfa / GÜNDEM / ‘Posta Gazetesi’ fuhuş şifresi oldu!
fuhus-kocaeli-posta

‘Posta Gazetesi’ fuhuş şifresi oldu!

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro ekiplerinin eş zamanlı yaptığı fuhuş operasyonunda 6’sı yabancı uyruklu 7 hayat kadını ile fuhuş yaptırdıkları ileri sürülen 17 kişi yakalandı.

Polise yakalanmamak için fuhuş çetesinin kendi aralarında yaptıkları şifreli telefon konuşmalarında Türk kadın için ‘Yerli yayın’, yabancı uyruklu kadın için ‘Yabancı yayın’, ilişki sayısı için ‘Posta gazetesi’, fuhuş yapılacak yer olarak da ‘gazetenin okunacağı yer’ şifrelerini kullandıkları ortaya çıktı.

Kentte yabancı uyruklu kadınlara fuhuş yaptırıldığı ihbarını alan polis ekipleri, Kocaeli’nin merkez ilçesi İzmit başta olmak üzere Gölcük , Başiskele, Karamürsel ve Kartepe ilçelerinde toplam 17 adrese baskın düzenledi. ‘Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak, örgütlü olarak fuhuş yaptırmak, fuhuşa sürüklemek, yer temin etmek, fuhuşa aracılık etmek, fuhuş yoluyla menfaat sağlamak ve tehdit’ suçlarından, çete elebaşı olduğu öne sürülen Mustafa G. ile birlikte M.A.(56), M.E.(35), T.İ.(37), L.E.(33), E.Y.(35), A.Y.(26), S.E.(37), A.A.A.(34), A.Ç.(27), E.Ş.(26), M.T.(35), E.Ç.(25), S.D.(31), R.A.(29), O.Y.(34) ve F.E.(31) gözaltına alındı. Fuhuş yaptıkları iddia edilen Özbek uyruklu Shaxnosa Xujamova(25), Gürcü uyruklu Inga Balanchivadze(39), Natalia Turiesvili(31), Ianna Garibova(38), Eteri Gogoladze(50) ve Tamar Pheikrishivali(49) ve S.G (22) de gözaltına alındı. Yabancı uyruklu kadınların, ifadeleri alındıktan sonra sınır dışı edilecekleri bildirildi.

FUHUŞUN ŞİFRESİ GAZETE

Operasyon kapsamında cinsel gücü arttırıcı haplar, çok sayıda porno CD’si ve müşteri bağlantılarının bulunduğu bir ajanda ele geçirildi. Çete üyelerinin polise yakalanmamak için müşterileri ile yaptıkları telefon konuşmalarında ilişki sayısı olarak ‘Posta gazetesi’, Türk kadın için ‘yerli yayın’, yabancı uyruklu kadın için de ‘yabancı yayın’ şifrelerini kullandıkları belirtildi. Çete üyeleri fuhuş yapılacak yeri ‘Gazetenin okunacağı yer’, kadın sayısını ‘porsiyon köfte’, paralı müşteriyi de ‘mazın’ olarak tanımladıkları kaydedildi.

Bu şifreli konuşmaların ardından, kadınların müşterilere geceliği 5 yüz ile bin TL arasında pazarlandığı öne sürüldü. (dha)

MEDYAGUNDEM

fuhus

MEDYAGÜNDEM haklı çıktı; FETÖ’nün fuhuş ordusu!

FETÖ Çatı Davası’nda tanık olarak dinlenen Çetin Acar, FETÖ’nün fuhuş ordusu kurduğunu ve siyasilerin, yargı …

posta-abd

Doğan’ın gülünç ve utanç verici Posta’sı

Sözcü gazetesinde Oray Eğin’in “Ayıp değil mi?” diyerek sorduğu, “CLINTON POSTASI” başlıklı yazısı şöyle: Öyle …

newsweek2

Bu da ABD’nin Posta’sı!

Posta gazetesinin ‘Clinton Başkan’ manşetine benzer bir skandala dünyaca ünlü haber dergisi Newsweek’in de imza …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir