Anasayfa / VİDEO / Polat Alemdar vurulacak!
polat-suriye4

Polat Alemdar vurulacak!

Yeni bölümleri ile ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşan Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin son bölümlerinde ağırlıklı olarak Suriye konusu ele alınıyor.

Polat Alemdar’ın Suriye’de zor durumda olduğu haberini alan Abdulhey ve Cahit’te Suriye’ye gider. Burada düzenledikleri bir operasyonla Polat Alemdar’ı kurtarırlar. Ancak Polat Alemdar, son anda yanlış bir adamı öldürdüğünü anlar. Görevi bitirmek ve doğru kişiyi bulmak için yeniden harekete geçer. Ancak bu kez kendisini daha zorlu bir mücadele beklemektedir.

Yayınlanan son bölüm fragmanında ihtiyarlar heyeti başkanı Polat Alemdar hakkında verdikleri ölüm emrini “Biz hükmümüzü verdik Polat Alemdar verdiği hükmün ardında durabilecek mi?” sözleri ile yeniden izleyiciye hatırlatıyor. Öte yandan akıl hastanesine kapatılan Savcı Leyla ise Polat Alemdar’ın acısı ile kavrulmaktadır. Leyla “Sevdiğim biliyorum ki yaşıyorsun. Sen yaşadıkça ben direnmekten vazgeçmeyeceğim” sözleri ile Polat’a olan hasretini dile getiriyor.

Ama Polat Alemdar ve adamlarının durumu oldukça vahimdir. Suriye’de amansız bir çatışmanın içerisine giren Polat göğsüne isabet eden bir kurşunla kanlar içerisinde yere yığılıyor.

MEDYAGUNDEM

erdogan-atv3

Dün gece Türkiye Başkomutan’ı izledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuk olduğu ATV – A Haber ortak yanını Türk siyasi ve …

1dolar

FETÖ’cü teröristlerdeki 1 doların sırrı ne?

FETÖ’cü teröristlerin üzerlerinde bulunan 1 dolarlık banknotlar, akıllara iki yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu’daki 1 …

fusun2

“Gerilla annesi olmak istiyorum” diyen PKK sevici oyuncuya tepkiler çığ gibi; ATV de o diziyi yayından çıkardı

“Gerilla annesi rolünü oynamak istiyorum” sözleriyle diyerek terör seviciliği yapan oyuncu Füsun Demirel’e tepkiler çığ gibi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir