Anasayfa / GENEL / PKK’yı savunana FETÖ kol kanat geriyor!
mahsun-feto

PKK’yı savunana FETÖ kol kanat geriyor!

Güvenlik güçlerinin terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlarını hazmedemeyen FETÖ’cü Mahsun Kırmızıgül, Başbakan Davutoğlu’nun hedef alarak hakaretler yağdırdı. Şehitler için tek laf etmeyen Kırmızıgül operasyonlarda ölen teröristleri masum gibi gösterdi. Hemen topa FETÖ’nün Zaman’ı girdi, PKK’yı savunan Kırmızıgül’e destek manşeti attı.


1 Kasım seçiminden önce, “Ben böyle adaletsiz bir seçim görmedim. Sonuç ne olursa olsun adil olmayan bir seçim yapılıyor. YSK işlevsiz bir kurum.” yazarak isim vermeden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu hedef alan, oyunu HDP’ye verdiğini açıklayan ve daha sonra geçmişe dönük bütün tweetlerini silen Mahsun Kırmızıgül, bölgede yaşanan terör operasyonlarıyla ilgili skandal yorumlarda bulundu.

Yaptığı açıklamada, bölgedeki camileri yakan, kendisine destek vermeyen bölge halkını katleden, çocukları ve yaşlıları hedef alan PKK terör örgütüne tek laf etmeyen Kırmızıgül, gerçekleştirilen operasyonların ardından PKK’nın köşeye sıkışmasıyla birlikte “sözde barış çağrısı” yaptı.

Vatandaşların oyuyla seçilmiş Başbakan Ahmet Davutoğlu’na zalim diyerek haddini aşan Kırmızıgül, devletin çocukları katlettiği iftirası attı.

Taraf olmayın derken açıkça PKK terör örgütünün tarafına geçen Kırmızıgül, operasyonların hız kazanmasıyla birlikte PKK aşkı depreşenler kervanına katıldı.

İşte Kırmızıgül’ün tepki çeken tweetleri:

mahsun3

GÜLEN’İ KONU ALAN FİLM ÇEKMİŞTİ

Fetullahçı Terör Örgütü’ne (FETÖ) yakınlığıyla bilinen Kırmızıgül, FETÖ’nün dinler arası diyalog kapsamında düzenlediği içkili yemeğe katılmış, şarkı söylemişti. Kırmızıgül, daha önce de Fetullah Gülen’in ve FETÖ’nün propagandasının yapıldığı New York’ta Beş Minare filmini çekmişti.

FETÖ’nün Zaman’ı da PKK’yı savunan Mahsun Kırmızıgül’e destek manşeti attı.

mahsun1

AHMET KAYA’YI LİNÇ ETMİŞTİ

Magazin Gazetecileri Derneği’nin 12 Şubat 1999’daki ödül töreni gecesinde sanatçı Ahmet Kaya’ya ödül verilmiş ve Ahmet Kaya ödülün ardından kısa bir konuşma yaparak, yeni albüm müjdesini vermiş ve çıkaracağı yeni albümünde bir de Kürtçe parça olacağını söylemişti. Bunun üzerine aralarında Mahsun Kırmızıgül’ün de bulunduğu bazı isimler Kaya’ya tepki göstererek çatal bıçak fırlatmıştı.

 

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir