Anasayfa / GENEL / PKK’ya FETÖ ile ortaklığından sonra bir haller oldu; kanlı terör örgütünden Gül, Arınç ve Çelik’e destek açıklaması!
gul-pkk1

PKK’ya FETÖ ile ortaklığından sonra bir haller oldu; kanlı terör örgütünden Gül, Arınç ve Çelik’e destek açıklaması!

PKK terör örgütünün elebaşlarından Cemil Bayık, Abdullah Gül, Bülent Arınç ve Hüseyin Çelik’i destekleyebileceklerini açıkladı. Bu açıklamayla Gül, Arınç ve Çelik’in artık hangi sularda yüzdüğü de iyice gün yüzüne çıktı. FETÖ’nün ortağı PKK, Gül, Arınç ve Çelik’e destek açıklamasıyla aslında ortak bağı da açık etti.


PKK’nın Kandil’deki liderlerinden Cemil Bayık, Abdullah Gül, Bülent Arınç ve Hüseyin Çelik’i destekleyebileceklerini açıkladı. ANF’den Baki Gül’e konuşan Cemil Bayık’ın ilgili açıklamaları şöyle:

“(…) – Bülent Arınç, Abdullah Gül, Hüseyin Çelik vb. bir grubun başını çektiği AKP’nin içindeki tartışmalarla ilgili soruya da yanıt veren Cemil Bayık önemli bir tespitte bulundu…

Cemil Bayık: AKP’de şimdi kuruluş felsefesine sahip çıkan bir ekip var. O ekip Tayyip Erdoğan ve Davutoğlu’nun yürüttüğü politikaları doğru bulmuyor. O ekip kuruluş felsefesine dönmek istiyor. Tayyip Erdoğan mevcut politikaları ile AKP’yi de Türkiye’yi de uçuruma sürüklüyor. Bu ekibin hem AKP’yi hem de Türkiye’yi felaketten kurtarması gerekiyor. Eğer bu ekip demokratik değerlere sahip çıkar, askeri faşist politikalardan vazgeçerse biz bu çabaları destekleriz. Çünkü Erdoğan ve ekibi faşizmi geliştiriyor. Milliyetçi ve tekçidir, savaşı esas alıyor. Şiddeti, katliamları ve göçertmeyi esas alıyor. Bunlar Türkiye’yi faşizme götüren, dışarda tecrite götüren uygulamalardır. Türkiye’yi Suriyelileştiriyor ve Iraklılaştırıyor. AKP içindeki eğilim Erdoğan ve Davutoğlu’nun bu politikasına dur derse kendileri için de Türkiye için de olumlu olur. (…)

bayik6

bayik1 bayik2 bayik3 bayik5

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

merkel

Almanya’dan “PKK bizi nasıl haraca bağladı” raporu

Almanya’da iç istihbarat servisi, PKK’nın Almanya’da topladığı paranın son 10 yılda iki kat arttığını bildirdi. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir