Anasayfa / GÜNDEM / PKK ile Fetocu alçakların ihanet ittifakının son kanıtı
meydan

PKK ile Fetocu alçakların ihanet ittifakının son kanıtı

PKK’nın sözde özerklik ilanı için pilot bölge seçtiği Cizre üzerinden kurulan kanlı oyun bozuldu. Gençlik yapılanmasının silah ve teçhizatlı vaziyette Cizre’de konuşlanmaları talimatı veren örgütün kirli planı, güvenlik güçleri sokağa çıkma yasağı ile suya düştü. Fetocu terör örgütü de bu hain plana destek verdi.


Terör örgütü PKK’nın sözde özerklik ve sözde bağımsızlık ilanı için pilot bölge olarak belirlediği Cizre’de planlanan oyun devletin kararlı operasyonlarıyla bozuldu. Örgütün üst düzey yöneticilerinin YDG-H militanlarının silah ve teçhizatlı vaziyette Cizre’de konuşlanmalarını talimatını verdiği, YDG-H’lilerin sokağa çıkma yasağından önce kente geldiği ortaya çıktı.

280 TERÖRİST AKTİF HALDE

80 dağ eğitimli teröristle, örgütün şehir yapılanması YDG-H’den 200 teröristin ilçede eylem hazırlığında olduğunu belirlendi. Plana göre ilçede topyekün bir ayaklanmaya hazırlanan terör örgütü, kalkışmaya destek bulması durumunda depoladığı patlayıcı ve silahları halka dağıtacaktı. Örgüt Kandil’den gelecek talimatla kanlı eylemlerine başlayacak, ardından da kırsal bölgelerdeki terör unsurları şehre inecekti. Örgütün ana silah deposu haline getirdiği ve sözde halk mahkemesi kurduğu Cizre, PKK’nın yurt içindeki Kandil’i olarak kullanılacaktı.

PKK’LILAR SIZINCA DÜĞMEYE BASILDI

Bu istihbaratı alan güvenlik güçleri PKK’nın planını tersine çevirdi. 4 Eylül’de sokağa çıkma yasağının ilan edilmesinin ardından örgütün bombalı tuzak, hendek ve barikatlarını bir bir yok edildi. Sivilleri canlı kalkan olarak kullanılmak istense de güvenlik güçleri başarılı operasyonlarla teröristleri etkisiz hale getirdi. Bu durum oyunu bozulan Kandil’i de fena panikletti. PKK’lıları kurtarma telaşına düşen Kandil ve KCK dün akşam saatlerinde ayaklanma çağrısı yaptı. Cizre Belediye Başkanı Leyla İmret de ‘Savaş başlarsa Cizre’den başlar’ sözüyle ilçenin örgüt için önemini ortaya koymuştu.

Karayılan’dan alçakça talimat

PKK terör örgütü hain saldırılarına devam ederken, örgütün sözde Kandil sorumlularından Murat Karayılan’ın telsizden verdiği talimatlar ortaya çıktı. Cemal kod adını kullanan Karayılan 1 Kasım seçimlerinin terör örgütü için önemi olmadığını, askere ve polise uzaktan kumandalı bombalarla saldırı yapılmasını söylüyor.

KAMU KURUMLARI HEDEFTE

Karayılan, örgütün asker ve polise pusularının devam edeceğini belirtiyor ve öncelikli hedefin kamu kurumlarına ait resmi araçları yakmak olduğunu belirtiyor. Terör örgütü elebaşının, askerin sokak eylemlerine müdahil olduğu anda, kırsalda yapılanan teröristlere eylemlere başlayın talimatını vereceği konuşmalarda geçiyor.

FETOCU TERÖR ÖRGÜTÜ HDPKK’NIN İÇ SAVAŞ PLANINA DESTEK VERİYOR

Fetocu terör örgütünün PKK ile nasıl işbirliği yaptığı bugün Meydan isimli gazetelerinin manşetiyle ayan beyan ortaya çıktı. PKK medyasıyla aynı ağızla “devlet Cizre’de katliam yapıyor” yalanını savunan, Cizre’de HDPKK’nın “özyönetim” çağrılarına destek veren paralel gazete, PKK medyasıyla ortak hakeret etti, HDP ve PKK’nın iç savaş hesabına da destek oldu.

İşte ihanet ittifakının resmi:

meydan1

 

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

merkel

Almanya’dan “PKK bizi nasıl haraca bağladı” raporu

Almanya’da iç istihbarat servisi, PKK’nın Almanya’da topladığı paranın son 10 yılda iki kat arttığını bildirdi. …

1 Yorum yapıldı

  1. AB konseyi bağımsız gözlemci girişine izin verisin diye çağrı yapmış. Kardeşim ülkemizde askerimizi polisimizi şehit eden teröristleri gebertmemize bile engel olmaya çalışıyorlar bu nasıl bir dünya isyan ediyorum. Bu AB süreci, demokrasi ayağına ülkemizi mahvetti. Başımıza örülmedik çorap almadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir