Anasayfa / ANALİZ / Peygamberimizi kamyonet sırtına bindiren FETÖ 2 yıl önceki skandalı bugün yaşanmış gibi gösterdi!
kutlu2

Peygamberimizi kamyonet sırtına bindiren FETÖ 2 yıl önceki skandalı bugün yaşanmış gibi gösterdi!

Zile’de 2 yıl önce kız Kur’an kursu açılışında yapılan Kur’an şeklindeki pasta Paralel Yapı’nın yeni gazetesi Meydan tarafından yeni bir habermiş gibi sunuldu.


MEDYAGUNDEM.COM- Hz. Peygamber’i kamyonet sırtına bindirip ucuz televizyon dizisine malzeme yapan, İslam’ın her türlü kutsal değerlerini alçakça istismar etmekten zerre kadar utanması olmayan, Allah’tan zerre kadar korkusu olmayan Fetullahçı terör örgütü yine rezil bir algı oyununa soyundu.

İki yıl önce Tokat’ın Zile ilçesinde Hz. Muhammed’in doğum yıldönümü vesilesiyle kutlanan Kutlu Doğum Haftası’nda Müftü Arif Kılıç Kız Kur’an Kursunda yapılan törende Kur’an-ı Kerim tasarımlı bir pasta kesildi. Ancak 2 yıl önceki bu olay Fetullahçı terör örgütünün gazetesinde bugün haber yapılarak, sanki yeni imiş gibi sunuldu.

meydan1

FETÖ üyeleri sosyal medyada 2 yıl önceki skandal olayı yeniymiş gibi göstererek savunulacak hiçbir tarafı olmayan “pasta kesme” olayını Ak Parti’yi yıpratmak amaçlı bir malzemeye dönüştürüp algı operasyonu yaptı.

Fetullah Gülen’e “kainat imamı” diyen, Hz. Muhammed’i STV dizisinde kamyonet sırtına bindiren Fetullahçı terör örgütünün derdinin Kur’an-ı Kerim’i pasta yapıp yiyenlerin verdiği çirkin görüntü olmadığını, tüm dertlerinin iktidara karşı olduğunu Türkiye bir kez daha gördü.

2 yıl önceki o skandal fotoğraf Diyanet İşleri Başkanlığı’nın da ciddi biçimde sorgulanması gerektiğini ortaya koyuyor ancak bu asla Fetullahçı terör örgütüne düşmez!

MEDYAGUNDEM

bylock2

FETÖ’den üç maymun emri!

FETÖ soruşturmalarda izlenecek savunma stratejisini, üyelerine ByLock’la yollamış: Kaçamak yanıt verin. Himmetleri ‘Ailem verdi, arabayı …

pakis

Pakistan’ın FETÖ’sünden yargı darbesi

Pakistan’ın seçilmiş Başbakanı Şerif, Anayasa Mahkemesi’nin kararı ile görevinden azledildi. Birçok uzmana göre yargı darbesinin …

hero

FETÖ’nün “hero” rezaleti çözüldü

Darbeci astsubay Gökhan Güçlü’nün giydiği, ‘Hero’ yazılı tişörtün, kardeşi Bahar Güçlü tarafından kargoyla, içinde bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir