Anasayfa / GENEL / Pensilvanya’daki teröristbaşı: Bana dokundunuz deprem olacak!
seytan

Pensilvanya’daki teröristbaşı: Bana dokundunuz deprem olacak!

Paralel teröristbaşı Fetullah Gülen çıldırdı, kendisini “kainat imamı” olarak gören sapkın Gülen, kendisine dokunulduğu için 3. dünya savaşı çıkacağını ve Marmara’da deprem  olacağını iddia etti. Ettiği bedduaların hepsi gelip kendisini vuran, sapkınlıklarıyla İslam dinine zarar veren Gülen şimdi de gaybı sadece Allah’ın bildiğine dair net İslami anlayışa ters biçimde kehanette bulundu. Deprem ve savaş kehanetini de kendisine ve yönettiği terör örgütüne dokunulmasına bağladı. İşte Gülen’in son çıldırmışlığının ifadeleri:


* *Zira zulmün sonu, onlar için de başkaları için de hezimettir. Mesela, bu zulümlerden dolayı bir fay kırılması olursa, bir sürü masum insan da ölür. Yüreğim ağzıma geliyor her zaman; Marmara böyle kırılmaya müheyya faylar üzerinde duruyor. O faylar, üzerinde atom bombaları patlatmanızla değil de zulüm bombaları patlatmanızla kırılabilir; hafizanallah, Sakarya zelzelesine rahmet okutturacak hadiselere sebebiyet verebilir.

*Evet, bir 3. Dünya Savaşı endişesi taşıyorum. Çünkü her şeyin menfaat üzerine döndüğü ve o menfaatlerin paylaşılamadığı bir dünyada bir ortak nokta, bir fasl-ı müşterek üzerinde anlaşmak çok zordur. Şayet biri “Benim hakkım yendi!” diyorsa, diğeri haksızlık yapıyorsa, öbürü kendi haklarının ötesinde haklar peşinde koşturuyorsa, ortak bir paydada nasıl buluşulacak ki?!. Hafizanallah, bir yanda Allah’tan uzaklaşmış, Peygamber’den cüdâ düşmüş, İslamiyet’e sadece şekil nazarıyla bakan insanlar, diğer tarafta ise, bütün bunları hiç bilmeyen kimseler varsa, böyleleri için fasl-ı müşterekler, ortak paydalar bulmak çok zor olacaktır.

*Çevremizdeki problemli nice ülke arasında mesela Suriye’yi düşününüz. Bazı kimseler oradaki çıkarlarını, problemlere ve komplikasyonlara sebebiyet verecek yolda yürümekte gördüler. Hesaplarını, bir dönemde el ele tutup “Yaşasın falanlar, filanlar!” dedikleri insanı/insanları bertaraf etme üzerine yaptılar. O bertaraf edilirse, İslam dünyasında kendi popülaritelerini yükselteceklerini, parmakla gösterileceklerini, haklarında “Baksanıza, bir yerdeki düzeni Sünnî düşünce adına değiştirdi!” deneceğini ümit ettiler. Bir dönemde beraber el kaldırdılar, alkış tuttular, “Çok yaşayın sizler!” falan dediler, diğerleri de onlara “Siz de yaşayın!” dediler; fakat sonra “Onlara ölüm!” deyip ölümleri adına ferman kestiler.

*Hâsılı, ibadetlerimizdeki ihmallerin yanı sıra, kendi içimizdeki boğuşmalar, işgaller, tahakkümler, tasallutlar ve tagallüpler değişik musibetlere birer çağrıdır. Allah Teâlâ, bunları yapanlara basiret ihsan ederek onları da zulümden ve haksızlıktan vazgeçirsin!

 

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

1 Yorum yapıldı

  1. Yusuf Hamidoğlu

    Ey Paraleller! Söyleyin şizofren hocanıza! En büyük zulüm Allah adına, Allah’ın adı kullanılarak İslama ve cemaatlere yapılandır. En büyük zulüm meşru otoriteye karşı yapılan isyan ve bağıliktir. Fitne çıkarıp ABD hesabına darbe teşebbüsü ve ajanlıktır… Değilse, üç bakanın çaldığı iddia edilen üç milyon doları değil… Ha ! İşte en güvendiğiniz hocanızın da gelecek tasavvuru bu kadar, buraya kadar. Yani, “benden sonrası tufan!”
    Bir şey daha kaldı. Hocanızın “ruh hastası” olduğuna dair raporları isterseniz Ege Üniv. Tıp Fak. Nöroloji kürsüsüne bir sorun derim… Tabi, merak ve de cesaretiniz varsa!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir