Anasayfa / GENEL / Pensilvanya’daki “hodja”yı çatlatacak Cemaat gazetesi yazarı!
gulay

Pensilvanya’daki “hodja”yı çatlatacak Cemaat gazetesi yazarı!

Bugün yazarı Gülay Göktürk, Başbakan Erdoğan’ın Ermeniler’e yönelik açıklamasını yorumladığı yazısında, “Erdoğan yine koydu farkını ortaya” dedi.

Başbakan Erdoğan’ın 1915 olaylarıyla ilgili mesajı her kesimden köşe yazarı tarafından takdirle karşılandı. Son olarak Bugün gazetesi yazarı Göktürk, yaptığı yorumunda “Ondan neden vazgeçmediğimizi ve neden kolay kolay da vazgeçemeyeceğimizi gösterdi cümle aleme.” ifadelerini kullandı.

“ERDOĞAN YİNE KOYDU FARKINI ORTAYA”

“Yazıya nereden başlayayım diye düşünürken, öyle güzel bir şey oldu ki aniden, gündemim kendiliğinden belli oluverdi. Erdoğan yine koydu farkını ortaya… Yine yaptı yapacağını; zaman zaman kızsak da, endişelensek de, eleştirsek de, ondan neden vazgeçmediğimizi ve neden kolay kolay da vazgeçemeyeceğimizi gösterdi cümle aleme.

“O LAFI SÖYLEYEBİLECEK TEK KİŞİ OYDU”

90 yıldır gelen giden bütün yöneticilerin bir türlü söyleyemediği o lafı söyleyebilecek tek kişi oydu, başka biri de yoktu. Ve bütün samimiyetiyle güm diye söyleyiverdi işte. “20. Yüzyıl’ın başındaki koşullarda hayatlarını kaybeden Ermeniler’in huzur içinde yatmalarını diliyor, torunlarına taziyelerimizi iletiyoruz”, “Kadim, eşsiz coğrafyanın benzer gelenek ve göreneklerine sahip halkların geçmişi, olgunlukla konuşabileceklerine inanıyoruz” sözleriyle 100 yıllık resmi söylemi tarumar etti.

Ve bütün Türkiye tatlı bir huzur içinde şöyle düşündü: Sahi, neden şimdiye kadar kimse söylemedi ki bunları?”

MEDYAGUNDEM

soyk2

FETÖ bu toprakların gördüğü en alçak terör örgütüdür

Fetullahçı terör örgütünün ihanetinin sınırı yok. Bu toprakların gördüğü en tehlikeli teröristler şimdi de 24 …

GULAY1

Paris cinayetlerinden Batı bu dersleri çıkarır mı?

Akşam Gazetesi Yazarı Gülay Göktürk, bugünkü köşesinde Paris’teki saldırıları ve ardından yaşananları özellikle Batı’nın alması …

gulay

Kaybeden Cemaat dünün kaybedenleri gibi halkı aşağılamaya başladı!

Gülen örgütünün halkı “bidon kafalılar”, “göbeğini kaşıyan adam” diyerek aşağılayan kemalistlere nasıl dönüştüklerini çarpıcı bir …

1 Yorum yapıldı

  1. Kamuflajları çekip araziye, uydum hazır olan hodja’ya

    Olay fitne, fesat olsa idi Pensilvanya’daki “hodja” tuzluğu alıp seğirtirdi. Olay ülke menfaatleri, insanlık olduğu zaman kamuflajları çekip arazi olmak yapısının gereğidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir