Anasayfa / GENEL / Pensilvanya’daki beddua sallıyor tutmaz bu milleti, ümmeti parçaladın
erd-yozgat

Pensilvanya’daki beddua sallıyor tutmaz bu milleti, ümmeti parçaladın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yozgat’ta toplu açılış töreninde konuştu. İsim vermeden Fethullah Gülen’i sert sözlerle eleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘‘Pensilvanya’dan beddualar sallıyor. Hangisi tutuyor? Tutmaz. Samimi, dürüst değilsin bu toplumu bu milleti bu ümmeti parçaladın” dedi. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:


“3 BİNDEN FAZLA TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ”

Operasyonlarda ülke genelinde verdiğimiz şehit sayısı 300’ü geçti. Teröristlerin yurt içinde ve yurt dışında verdikleri kayıplar bizimkilerin en az 10 katı. Şehitlerimizin kanını yerde bırakmadık, bırakmayacağız.

Milletimiz bayrağımız vatanımız, devletimiz saldırı altındayken, ‘haydi yavrum git ya gazi ol ya şehit diyerek’ evlatlarını vazifeye gönderen tüm annelerin ellerinden öpüyorum.

‘Ölürsem şehit kalırsam gaziyim’ diyerek tereddüt göstermeden vatan hizmetine koşan tüm evlatlarımızın alınlarından öpüyorum.

Biz kimseyi makamından, parasından, pulundan dolayı sevmiyoruz ki. Yaradandan ötürü seviyoruz, farkımız bu.

“PENSİLVANYA’DAN BEDDUALAR SALLIYOR”

Bazı zavallılar çıkmış, operasyon yapmak istiyorlar. Ya siz ne zannediyorsunuz bu toprakları? Bu topraklar kuru bir toprak değildir, burada şehitlerimizin kanı vardır. Ne paralel devlet, ne de bu ayrımcılar. Pensilvanya’dan beddualar sallıyor. Ne oldu? Hangisi tutuyor? Tutmaz ya. Samimi değilsin, dürüst değilsin. Bu milleti, ümmeti parçaladın. Ve iflah etmeyeceksiniz. Bu devletin içerisinde, milletin içerisinde temenniyetim, yanlış istikamette gidenler de bu yanlışdan vazgeçerler. İşin hakikatini hala bilmiyorlar.

Kula kulluk etmeyiz, bunun böyle bilinmesi lazım. Ama bakıyorsunuz, o dediyse doğrudur mantığıyla hareket edenler var. Sevgili kardeşlerim, yolumuz ezanı susturmamak, bayrağı indirmemek, milletin onurunu çiğnetmemek için yedi düvele karşı silahından ziyade yüreğiyle mücadele veren ecdadımızın yoludur.

MEDYAGUNDEM

feto2

Teröristbaşının şifresi çözüldü

Teröristbaşı Gülen’in 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde Amerikan gazetesine verdiği röportajında kullanılan fotoğrafın şifreleri çözüldü. …

darbe

Allah’a değil Feto’ya tapan sapıklar!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1’i …

feto

Teröristbaşının son oyunu!

Teröristbaşı Fetullah Gülen, dün bir Mısır gazetesine “darbeyi Atatürkçü ve laik subaylar yaptı, bizim ilgimiz yok” …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir