Anasayfa / GENEL / Pensilvanya terör örgütüyle CHP’yi üzen fotoğraf!
suriye1

Pensilvanya terör örgütüyle CHP’yi üzen fotoğraf!

Sınır ihlali yaptığı için Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından vurulan Suriye savaş uçağının düşürülme anı bölgedeki kaynaklarca fotoğraflandı.

4 kez uyarılmasına rağmen sınır ihlali yapan Suriye savaş uçağı, Türk Hava Kuvvetleri’ne ait Pars tarafından vurularak düşürüldü. Uçağın, Hatay’ın Yayladağı ilçesinin karşısındaki Keseb kasabasının batı tarafına düştüğü öğrenildi.

O AN

suriye

Sınırdaki çatışmalar sürerken yaşanan bu olay bölgeyi izleyen gazetecilerin objektiflerine yansıdı. Son olarak yayınlanan fotoğraf ise uçağın tam vurulduğu anı ortaya koydu.

CHP “UYARIYORUZ” MESAJI VERMİŞTİ

17 Aralık sonrası Cemaat ile yakınlaşan Cumhuriyet Halk Partisi de uçağın düşürülmesiyle ilgili “uyarıyoruz” mesajı vermişti. CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç, “Diktatörün savaş çıkarma macerası” yorumu yaparak. “Bu gözü dönmüş iktidarı ve ruh hali artık sağlıklı görünmeyen başındaki zatı uyarıyoruz” demişti.

PENSİLVANYA TERÖR ÖRGÜTÜ DE RAHATSIZ OLDU

Pensilvanya terör örgütü de CHP ile paralel bir çizgide Türkiye’nin milli güvenliğini koruyup, Suriye uçağını sınır ihlali yapmsından dolayı vurduğu için rahatsız oldu, ihanet dolu haberleri gazetelerinde yayınladı.

MEDYAGUNDEM

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

askeri

Türkiye 5 Temmuz’dan sonra harekete geçiyor

Bir yandın Irak ve Suriye’deki terör olayları diğer yandan Katar üzerinden Ankara’ya yönelik planlar… Türkiye …

idlib1

Türkiye İdlib’de ABD’ye izin yok!

Rusya, Suriye’de oluşturulacak güvenli bölgelerin ABD uçaklarına kapalı olacağını duyurdu. Kazakistan’ın başkenti Astana’da yapılan Suriye …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir