Anasayfa / GENEL / Pensilvanya polislerine bir darbe daha!
polis1

Pensilvanya polislerine bir darbe daha!

Kilis’te, yasa dışı dinleme yaptıkları suçlamasıyla aralarında Diyarbakır’da görev yapan bir polis müdürünün de olduğu çok sayıda polis gözaltına alındı.

Kilis Cumhuriyet Başsavcılığı’nın usulsüz dinleme iddialarına yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında Diyarbakır Ali Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksekolu’ nda görevli 2’nci sınıf Emniyet Müdürü Kenan Gök’ün de aralarında bulunduğu çok sayıda polis gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğü bünyesinde yasa dışı dinleme yapıldığı iddiaları üzerine başlatılan soruşturma kapsamında; Kilis Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından belirlenen şüphelilere saat 06.00 sıralarında operasyon başlatıldı.

Polis ekipleri, soruşturma kapsamında belirlenen şüphelilerin adreslerine eş zamanlı operasyon yapıldı. Baskınlarda; Diyarbakır Polis Okulu’nda görev yapan Kilis eski İstihbarat Şube Müdürü Kenan Gök’ün de aralarında bulunduğu çok sayıda polis gözaltına alındı. Sağlık kontrolünden geçirilen polisler, adliyeye sevk edildi.

Operasyonda kaç kişinin gözaltına alındığı ve suçlamalar ile ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından açıklama yapılacağı bildirildi.

DİYARBAKIR’DA 1 POLİS MÜDÜRÜ GÖZALTINDA

Kilis Cumhuriyet Başsavcılığı’nın usulsüz dinleme iddialarına yönelik yürüttüğü soruşturma kapsamında Diyarbakır Ali Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksekolu’ nda görevli 2’nci sınıf Emniyet Müdürü Kenan Gök, gözaltına alındı.

Kilis Cumhuriyet Başsavcılığı’nın usulsüz dinleme iddialarına soruşturma genişletildi. Soruşturma kapsamında bir süre önce Kilis’ten Diyarbakır’daki Ali Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksekokulu’na atanarak burada öğretim görevlisi olarak görev yapan 2’nci sınıf Emniyet Müdürü Kenan Gök, Kilis Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı ile gözaltına alındı. Gök, soruşturmanın yürütüldüğü Kilis’e gönderildi.

MEDYAGUNDEM

feto-aglama

FETÖ’ye dünyayı dar ettik

Eylül 2016’daki BM Genel Kurulu görüşmeleri öncesi “FETÖ’ye dünyayı dar edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

akademisyen

FETÖ’cü sözde akademisyen kovuldu

“Polise askere güvenmeyin. Silahlanın” çağrısı yapan Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Mahmut Nihat Kanbur’un …

feto-clinton

Clinton ile FETÖ’nün bağlantısı

ABD’de önümüzdeki Kasım ayında yapılacak başkan seçimlerinde Demokratların başkan adayı Hillary Clinton’un seçim kampanyaları boyunca …

1 Yorum yapıldı

  1. tövbekâr paralel

    Dinletemedim. Arkadaslar yapmayın etmeyin bu iş kanunen suçtur. Tecessüs günahtır. Yaptığımız işin ne kanunda ne dinde yeri yoktur açığa çıkarsa ensemize çökerler. Perişan oluruz. Şeref ve haysiyetimiz iki paralık olur bu işin altından kalkamayız dedim.

    Sen işine bak dediler haram yemiyoruz ki. Hem Hocaefendi bile Latif Edoğan’ı yıllarca dinletmiş. Kötü bir iş olsaydı kendisi yapmazdı. Yargıç ve savcı abiler ne güne duruyor? Yakalansak bile yırtarız. Polis yakalar savcı bırakır. Tutuklayıp mahkum etmeye kalkanlar olursa onların da icabına HSYK’da bakılır. Zaten Uzun Adam’ın da fazla ömrü kalmamış. Abiler ve ablalar teheccüt namazlarının ardından topluca beddua ediyormuş. Aralık ayı sonuna kadar dayanın. Sonrası devlet de biziz kanun da. Tuzluktan aday bile koysak sectireceğiz. Ha gayret dediler. Galiba fena halde aldatılmışız. Allah cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin. Millet ve devletimize zeval vermesin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir