Anasayfa / GENEL / Peki Kanal D’deki FETÖ ile PKK ortak yapımı terör şovunun rejideki ajanı kim?
beyaz-ozur3

Peki Kanal D’deki FETÖ ile PKK ortak yapımı terör şovunun rejideki ajanı kim?

Beyaz, programında yaşanan PKK propagandası için izleyicilerinden özür diledi. Beyaz kendi programındaki tezgahı samimiyetle anlattı ancak ortaya net bir gerçek çıktı. Kanal D’nin rejisinde Beyazıt Öztürk’ü de böylesi bir tuzağın içine çekip kullanan başka bir “üst akıl” var belli ki… PKK ve FETÖ ortak kumpasının Doğan medyasındaki provokatörü kim merak ediliyor. 1 Kasım’dan önce CNN Türk’ü PKK ve FETÖ tetikçisi yapan yayın yönetmeni Barış Tünay’ın Aydın Doğan tarafından 1 Kasım sonrası Kanal D’ye genel müdür yapıldığı düşünülürse Beyazıt Öztürk’ü kullanan provokatörlere dair de ipucu açığa çıkıyor.


Beyaz, programına Diyarbakır’dan telefonla bağlanıp terör örgütü PKK’nın propagandasını yapan Ayşe Çelik hakkında açıklama yaptı. Kanal D Ana Haber’e konuk olan Beyaz, şunları söyledi:

ÜZGÜNÜM VE ŞAŞKINIM

“Üzgünüm ve şaşkınım. Benden beklenebilir mi böyle bir şey. Benim tavrım belli, vatana toprağa bayrağa olan bağlılığım belli. O ilk cümleyi duyunca benim beynim durdu orada. Kendi iç sesimi dinlemekten konuşan kişiyi dinleyemedim. Öğretmenim deyince ben de Milli Eğitim Bakanlığı’mızdan bir öğretmen zannettim ama öyle olmadığı ortaya çıktı zaten.

BEN POLİS ÇOCUĞUYUM

Ben bir polis çocuğuyum, ben çok içinden geldim bu milletin. Üzüldüm biz hep millete, vatana bağlılıkla büyüdük. Şansızlık oldu mu diyeyim, ne diyeyim bilmiyorum ama istemeden birini kırdıysak özür dilerim.

ÖZÜR DİLİYORUM

Ama lütfen kimse beni politikaya malzeme etmesin. Ben bu zamana kadar politikadan uzak durmaya çalıştım, şimdi ise tam ortasındayım. İşimi çok seviyorum ve işime de devam edeceğim Kanal D’de. İstemeden bir şey yaptıysam özür diliyorum”

MEDYAGUNDEM

kk2

KK ile PKK aynı yalanı söylüyor

PKK elebaşısı Mustafa Karasu ile Kılıçdaroğlu aynı ağızdan konuşarak 15 Temmuz’u değil, OHAL’in ilan edildiği …

basbaglar

Başbağlar katliamında FETÖ’nün rolü

Erzincan’ın Kemaliye ilçesine bağlı Başbağlar köyünde 5 Temmuz 1993 akşamı gelen terör örgütü mensupları, kadınları …

merkel

Almanya’dan “PKK bizi nasıl haraca bağladı” raporu

Almanya’da iç istihbarat servisi, PKK’nın Almanya’da topladığı paranın son 10 yılda iki kat arttığını bildirdi. …

2 Yorumlar

  1. rejideki ajandan bahsediyorsun, önce beyazı iki defa dinle. adam pkk demiyor terörist demiyor, hala “burada çocuklar ölüyor” deyince şaşırdım diyor. asker polis orada çocuk mu öldürüyor?

  2. dogrudur, çoluk cocuk ölüyor, Pkk coluk cocuk demeden bombaliyor. coluk cocuga silah veriyor. pkk, catışmaya gitmeyen coluk cocugu vuruyor. hdp de, pkk nın medya ayagini yürütüyor. cnn ona katılıyor. bazı doktor ve prof lar da pkk yı perdeliyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir