Anasayfa / GENEL / Paralel zift medyasının “su bile vermediler” yalanı
bugun-su1

Paralel zift medyasının “su bile vermediler” yalanı

Paralel medyanın 3 gündür yürüttüğü “Su verilmedi” masalı da fos çıktı. Savcılığın gözaltındaki gazetecilerin her birine 4 su verdiği, yemek ihtiyaçlarının polisler tarafından karşılandığı ve rahat etmeleri için nezarethanede değil mescitte uyumalarına izin verildiği öğrenildi.


Paralel Medya yalana doymuyor. 3 gündür “Samanyolu Grup Başkanı Hidayet Karaca ilaç içmek için su istedi, polisler burası kafeterya mı diyerek su vermedi” tezviratı da yalan çıktı.

Sabah gazetesi adliye muhabirlerinin elde ettiği bilgilere göre 14 Aralık operasyonu ile gözaltına alınan isimlerin her birine 4 su verildi. Bu sular tüketilmediği için hiçbir şüpheli yeni su talebinde bulunmadı. Ayrıca tüm yemek ihtiyaçları polisler tarafından karşılandı. Nezarethanenin soğuk olma ihtimali gözönünde bulundurularak şüpheliler Adliye’nin mescidinde geceyi geçirdi.

Hidayet Karaca’nın avukatının böyle bir yalana başvurması ve paralel medyanın bu yalanı manşetlerine taşıması savcılık ve görevli polisler tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

bugun-su

 

MEDYAGUNDEM

karaca

Gizli hattan 5 bin görüşme

Eski Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca’nın, FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’le görüştüğü gizli hat deşifre …

tahsiye2

Yarınki Tahşiye kumpası davası öncesi bomba delil

Fetullah Gülen’in Hidayet Karaca’ya, Samanyolu TV’de yayımlanan ‘Şefkat Tepe’ dizisinin senaryosu için talimat verdiği ses …

tiraj

Kayyum girdi FETÖ’nün şişirme tiraj maskesi indi!

Zaman gazetesi, şişirme rakamlarla 104 bin olarak gösterilen Bugün gazetesinin tirajının 5 bin 600’e, Millet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir