Anasayfa / GENEL / Paralel tetikçi Taraf’ta işler karıştı, kaçan kaçana!
taraf

Paralel tetikçi Taraf’ta işler karıştı, kaçan kaçana!

Türkiye’ye karşı emperyalist kuşatmanın taşeronu paralel terör örgütünün tetikçisi Taraf’ta işler karıştı, gazetenin başındaki isim arkasına bakmadan kaçtı, bugün de bir başka ayrılık haberi geldi.


MEDYAGUNDEM.COM- Paralel terör örgütünün Türkiye’ye ihanet sürecinin medya üslerinden biri olan tetikçi Taraf gazetesinde işler karıştı. Yalan, iftira ve kara propaganda üretim merkezi gibi çalışan paralel tetikçi Taraf’ta önce gazetenin başındaki Neşe Düzel ameliyat bahanesiyle kaçtı!

Geçtiğimiz hafta gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Neşe Düzel, ameliyat olacağı gerekçesiyle bir ay bu görevi sürdüremeyeceğini açıkladı. Ancak bu açıklamadan hemen sonra Neşe Düzel’in ismi künyeden çıkarıldı.

CAFER SOLGUN DA AYRILDI

Bu gelişmenin ardından bugün de Taraf’tan Cafer Solgun gazete ile yollarını ayırdı. Solgun, bugünkü veda yazısında her ne kadar ortada bir sorun olmadığını iddia etse de, peşpeşe yaşanan tuhaflıklar Taraf’ta olağan dışı bazı gelişmelerin yaşandığının habercisiydi.

PARALEL TERÖR ÖRGÜTÜ MİLİTANI EMRE USLU’NUN YAZILARI 1 AYDIR YAYINLANMIYOR

Emre Uslu denilen ve her türlü paralel komplo ve kumpasın tetikçisi Taraf’ta bir aydır yazmıyor. Başına gelecekleri bildiğinden  ABD’ye kaçan Uslu dışında gazetenin yazıişleri müdürlerinden Oğuz Karamuk isimli tetikçi de ayrıldı.

Bu gelişmeler Taraf’ın tetikçilik miadının dolduğunu gösteriyor. Belli ki paralel terör örgütünde yalan ve iftira üssünü daha fazla finanse edecek para suyunu çekti.

MEDYAGUNDEM

taraf-altan

FETÖ’nün kumpas gazetesi satılık!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) aralarında Taraf gazetesinin de bulunduğu 8 adet basın yayın kuruluşuna …

kiraz

Yine Anadolu Adliyesi yine skandal karar

İstanbul Çağlayan Adliyesi’nde 31 Mart 2015 günü DHKP-C’li teröristlerce hain bir şekilde şehit edilen Cumhuriyet …

taraf

FETÖ paçavrasının sahibi için yakalama kararı

FETÖ tetikçisi Taraf’ın imtiyaz sahibi Başar Arslan hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Yapılan incelemede ise Arslan’ın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir