Anasayfa / Mansetalti / Paralel teröristler yine aşağılık yüzlerini gösterdiler, böyle senaryo yazdılar!
uslu-baransu

Paralel teröristler yine aşağılık yüzlerini gösterdiler, böyle senaryo yazdılar!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Latin Amerika ülkelerini kapsayan ziyaretini tamamlayarak yurda döndü. Uçağın Meksika dönüşü Houston kentine inerek yakıt ikmali yapması üzerine paralel terör örgütünün tetikçileri yine yalan, kara propaganda ve iftiralarla senaryo üstüne senaryo yazdılar.


MEDYAGUNDEM.COM-  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Latin Amerika ülkelerini kapsayan ziyaretini tamamlayarak yurda döndü. Erdoğan ve beraberindeki heyeti taşıyan özel uçak “TUR”, saat 22.10’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na indi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, Devlet Konukevi’nde İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve öteki ilgililer karşıladı.

Erdoğan’ın uçağının Meksika dönüşü ABD’nin Houston kentine inerek yakıt ikmali yaptığı bildirildi.  TC-TUR uçağının havalandığı havaalanının niteliği nedeniyle eksik yakıt ile havalanmak zorunda kaldığı, bu nedenle de yakıt ikmali ihtiyacı doğduğu öğrenildi. İrlanda’nın Dublin ya da ABD’nin Houston kentinde yapılabilecek ikmal için pilotlar Houston’ı seçti. Bu karar bir gün önceden belirlendiği için Washington Büyükelcisi Serdar Kılıç’a da bilgi verildi. Erdoğan’ı taşıyan TC-TUR uçağı dün Öğlen saatlerinde Houston havaalanına indi. Erdoğan ve heyeti yaklaşık bir saat süren ikmal sırasında uçakta beklediler. Heyete Büyükelçi Kılıç da eşlik etti.

PARALEL TERÖR ÖRGÜTÜ YİNE SENARYO YAZDI

Erdoğan’ın uçağının Houston’a yakıt ikmali için indiği haberinin gündeme gelmesiyle paralel terör örgütü militanları sosyal medyada öyle senaryo yazdılar ki, Gülencilerin sadece yalandan beslenen aşağılık müfteri sürüleri ve gerçek anlamda haşhaşi soysuzlar oldukları daha bir netleşti.

Paralel tetikçiler Emre Uslu, Mehmet Baransu ve Ahmet Memiş isimli tetikçi Erdoğan hakkında yalan haberlerle sahneye çıktılar.

Hiçbir ahlaki erdemleri, haysiyetleri ve ilkeleri olmayan, sadece yalandan beslenen haşhaşi sürüsü Erdoğan hakkında  aşağılık senaryolar yazdılar…

Üç paralel terörist, Erdoğan’ın sağlığıyla ilgili bedduacı hocaları gibi sadece temennileriyle ortalığı karıştırmaya çalıştılar. Erdoğan’ın İstanbul’a indiğinde kendisini karşılayan heyette yer alan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın Twitter’daki fotoğraflı paylaşımı tüm spekülasyonlara da cevap gibi oldu.

topbas

Erdoğan’ın özel kalem müdürü Hasan Doğan da şu tiviti paylaştı:

hasan-dogan

Böylece Gülencilerin kumpas, tezgah şebekesi olduğu ve her türlü iftirayı atarak, sadece kötülük ve melanet üreten bir terör örgütü olduğu daha bir netleşti.

HASTA, UÇAĞI DÜŞTÜ TEZVİRATI

Uslu, Baransu ve Memiş, ERdoğan’ın uçağının düşmüş olacağından tutun da, sağlığıyla ilgili akıl almaz yalanları dakikalar içinde yazdılar.. Habis ruhlarından irin gibi yalan senaryolar yazdılar.

İşte paralel terör örgütüne çalışan “terörist”lerin suçüstü halleri:

baransu1

memis2

memis1

uslu1

MEDYAGUNDEM

teror

CHP bu alçak teröristlerle yürüyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözde adalet yürüyüşü adı altında planladıkları kirli tezgah gün geçtikçe …

erdogan-merkel

Almanya’yı Erdoğan korkusu sardı

G-20 Zirvesi için 7-8 Temmuz’da Almanya’ya gidecek olan Erdoğan’ın Türk halkıyla buluşmak için düzenlenecek etkinlik …

erdogan

Kredi kuruluşları Türkiye’ye kumpas yapıyor

TİM Genel Kurulu’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sanayi üretimindeki tırmanışın devam etmesi büyümenin üretime dayalı olduğunu …

1 Yorum yapıldı

  1. Her zamanki gibi hayal kırıklığına uğrayacaksınz

    PİÇ bunlar! Memmet Deli 25 cm diye sordu mu hee! Çok mu merak ettin olum? Eline cetveli alıp ölçeydin! Şerefsiz köpek! İçi dolarla dolu iki uçak hee! Yalancının gelmişini geçmişini….ler mi PİÇ? Hasta olduğunu farz edelim, ne olacak şerefsizler? Sahtekar Mehdi Feto gibi ben ölüyom-geberiyom diye ortalığı velveleye vermiyor. Hastalığın bir nimet olduğunu bilmeyecek kadar İslam tedrisatınızı Feto’dan alan PİÇ’ler olduğunuzu bilmeyen mi var? Emre Deli-Manyak uçağın Pensilvanya üzerinden de geçtiğini Planefinder’den öğrenebildin mi itim? Pensilvanya üzerinde hodjanızın tepesine paraşütle uçağın tuvalet deposunun boşaltıldığını da gördün mü? Lan siz Müslümansanız ben değilim lan, Yusuf İslam Müslümanlığı seçmeden önce sizleri görseydi vazgeçeceğinden emin olun, sizin kadar alçak mahlukatlar Ademden beri görülmedi kanı bozuklar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir