Anasayfa / ANALİZ / Paralel provokatör yine yalana sarıldı, böyle çuvalladı!
kenes3

Paralel provokatör yine yalana sarıldı, böyle çuvalladı!

MEDYAGUNDEM.COM- Yalanları daha önce pek çok kez deşifre olmuş, provokatif üslubuyla büyük tepki toplayan paralel tetikçi Today’s Zaman’ın genel yayın yönetmeni Bülent Keneş, yine bir skandala imza attı.

Twitter hesabı hacklenen AK Parti İzmir milletvekili Rıfat Sait adına atılan “Soma’da 282 işçi kardeşimizin ölümünden sonra AKP’den istifa ediyorum. Vatandaşa yumruk atan bir herifin partisinde duramam. KATİLSİN TAYYİP” twitlerini gerçek sanan Keneş, ısrarla kendisine o hesabın hacklendiği söylenmesine rağmen bir haşhaşi takıntısıyla gerçekmiş gibi yorumlar yaptı.

Ak Parti milletvekilinin “Ergenekon tim” adlı grup tarafından hacklendiği ortaya çıktı.

Keneş’in yaydığı “kenef kokusu” ise bir haşhaşinin bir robot gibi davrandığının göstergesiydi:

rifatsait

kenes

kenes1

kenes2

 

MEDYAGUNDEM

kenes1

O FETÖ’cü terörist dolandırıcılıktan da yargılanıyor

Kapatılan Today’s Zaman’daki bir yazıda THY ile ilgili yalan haber yayımlandığı gerekçesiyle Genel Yayın Yönetmeni …

feto-medya

FETÖ’cü sözde gazetecilerin mal varlıklarına el konuldu

FETÖ soruşturması kapsamında, kapatılan Zaman gazetesinin eski genel yayın yönetmeni Ekrem Dumanlı ile gazeteci Bülent …

kenes-toros

Torunlarınız bile bu kahpeliğinizin cezasını çekecek Fetocu itler!

FETÖ ile PKK terör örgütlerinin ortaklığı, ortak katliam planları yaptıkları günler yaşıyoruz. HDPKK’lıların elinden alınan …

2 Yorumlar

 1. Şerefsiz Kahpenin Evladının Oyunu

  Feto’nun desteksiz atış timinden geri teptirmesiyle nam salmış Keleş’inkof’u haşhaş, kolonya, ispirto karışımı kokteylinin dozunu artırdıkça ‘dünyayı davul tozu minare gölgesi’ olarak görmeye devam ediyor.

  Devamın ötesinde Pensilvanya’nın boynu bükük minaresinin gölgesi altında desteksiz atışlarının sekmesi sonucu kendini yaylım atışı altına aldığının bile farkına varmayacak kadar kendinden geçmiş bir vaziyette görevini icra etmektedir.

  Kendisi paçalarından akanı, seken desteksiz atışlarından sanmakla beraber, gerçekte Keleşinkof’un özel gününe denk gelmesindendir. Keh Keh Kehhh! Ighh!

  40, 41, 42…50 kerede tedarikli ol dememize rağmen, bildiğimi okuyacağım ısrarıyla haşhaş, kolonya, ispirto karışımı kokteyline ısrarcı devamı AMATEM yolculuğunu da hızlandırmaktadır.

  Daha öncede de söylediğimiz gibi bu haşhaş, kolonya, ispirto karışımı kokteyl bağımlılığı Letonya’yı Litvan’ya etmesinden tutunda, İngilizce sözcük dağarcığını sözlük kullanma zorunluluğuna ve altında vibrasyon varmış gibi yalan yanlış tiwis ve twit attırmaya kadar götürmüştür.

  İbretlik bir durum!

  Vaşşşş canımmm!

  Tabi son zamanlardaki Pensilvanya’dan üflenen sıcak ve şifalı hava dalgasının bir türlü Malatya’ya ulaşamaması sonucu babasının kayısı ve şeftalilerini de dom vurması bunun tuzu biberi olmuştur.

  Vah vah! Negadar acıklı bir hikaye!

  Keleşinkof’a tetiğe bas diyorlar, gözlerini kapatıp tetiğe asılıyor da asılıyor, gözlerini açınca bir bakıyor ki babasının kaysı ve şeftalileri haşat olmuş! Hah Hah Haaa!

  Keleşinkof muta nikahı doktorasından sonra, ‘Bir Başbakan Maden Faciasıyla Nasıl Yıkılır?’ çalışmasına hız vermiş durumda ortalığı felek felek ederken yanı başındaki haşhaş, kolonya, ispirto karışımı kokteylinin de gözüne gözüne, veriyor da veriyor. Verirken de her daim olduğu gibi kendini ya paspas yada iki seksen bir doksan, boylu boyuna uzanmış vaziyette buluyor. Bu konuda da doktora yapmazsam kaysı çekirdekleri-içi beni kabız etsin diyormuş!

  Tabi bu arada Pensilvanya’daki Sam Hodja dan pek fazla fırça yemenin ötesinde iki tane paralel rapor bulup bu dombiliyi mal ulen emekli edin fetvasının da çıktığı haberleri işin vahametini ve haşhaş, kolonya, ispirto karışımı kokteylinin tüketimini artırmış vaziyette!

  Dün, Letonya Litvanya oldu.

  Bugün tapası sıkıp söylemeye cesaret edemediğini twit tezgahıyla başkasından nakledermiş eşekliği yaparak yayınlamaya kadar varan bağımlılık psikolojisi AMATEM’e bir adım daha yaklaştırmıştır.

  Tabi uyanıklıkta da sınır tanımam gibi bir havada!

  Ulan şerefsiz, AKP Milletvekili üzerinden oynadığın O twit tezgahı senin bok yemenden başka bir şey değil. O oyunu sen oynadın. Hiçbir zaman söylemeye cesaret edemediğin, edemeyeceğin hep kısık sesle dillendirdiğin ‘Katil Tayyip’ gibi ifadeler senin tezgahından çıktığını bilmiyorum mu sanıyorsun? O twitin mimarı da sensin, uygulayıcısı da sensin, o twit senin mutfağında hazırlandı. Yakında ortaya çıkacaktır.

  Evet, buradan yetkililere sesleniyorum; bu twit Keleşinkof’un dalaveresi olduğunun araştırılması gerekiyor. Bu şerefsiz söyleyemediklerini bu plan-hile ile söylediği gerçeğine kulak verin. Yeni keşfettikleri bu yol-yordam-yöntem ortaya çıkarıldığında Pensilvanya’ya bir kişilik yolcunun bileti de hazırlanacaktır.

 2. ‘KATİLSİN TAYYİP’ demek vicdan, insaf ve izzet sahibi olmakmış!!!

  Öyle mi?

  Bülent Keneş; senin BABAN’da KATİL ve sen KATİLOĞLU KATİLSİN! Nasıl Eyi mi?

  Bak vicdanı gördün mü?

  Bak insafı gördün mü?

  Bak izzet sahibi olmayı gördün mü?

  Güzel değil mi?

  Allah’tan umut kesilmez…

  Ama sen Feto’dan umudunu kes!

  Çok geç olmadan, anında, Bülent Keneş; senin ‘BABAN’da KATİL ve sen KATİLOĞLU KATİLSİN!’diyerek ortaya çıkma onurunu gösteren sıradan vatandaş olarak kendimi can-ı gönülden kutluyorum… Allah kabul etsin.

  Böyle bir karşılıktan sonra işin hukuki yönünü de düşünmek gerekiyor. Bülent Keneş suçluyu basın yayın yoluyla övmek ve halkı kin ve nefrete tahrik suçu işlemiştir. Yetkili makamların konuyu değerlendireceğini düşünüyorum.

  Bu twiti hazırlattırıp servis edenin de kendisi olduğu ortada, söyleyemediklerini yeni geliştirdikleri bu yöntemle söyledikleri ortaya çıkacağını tahmin ediyorum.

  Gölgesinden korkan bu tipler her zaman aynı karıştırdıkları, yapamayacakları, edemeyeceklerini paralel yapılanmanın tetikçileriyle halletmeye çalıştıkları defalarca ortaya çıkmıştır.

  En son örneği; Medya Gündem içi örgüt suçlamasıyla paralel yapılanmanın şerefsiz yargı ayağıyla örgüt suçlaması için dinlemelerden tutunda, teknik-fiziki takibe kadar her boku yemiş ve yedirtmiş olup Başarısız 17 Aralık Darbe Girişiminin suya düşmesiyle deliler karartılmaya çalışıldığını herkes görüp yaşadı. Kendinin unutması, unutturmaya çalışası hiç önemli değil! Gün gelir herkes hukuk önünde hesap verir.

  ‘Dönemin Başbakanı’ ifadesiyle son darbe planlarının ortay çıkmasıyla ne yapacaklarını şaşıran paralel yapılanmanın uşakları farklı metotlar kullanarak Sayın Başbakanımıza hakaret ederek radyatörlerini soğutma gayretlerinin de hesabının sorulmayacağı düşüncesiyle hareket etmeye devam ederken, umutlarını maden faciansa çevirip ‘ maden faciasıyla istifa etmiş başbakanlar’ hayallerinin de güme gitmesiyle kendilerini yüksek dozda haşhaşa verdiklerini görüyoruz.

  Salyasından da anlaşılacağı üzere ‘Umuda Yolculuk’a’ çıkarken ilk defa Allaha umut bağlamaları da dikkat çekici.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir