Anasayfa / GENEL / Paralel polislere usulsüz taltif operasyonu
taltif

Paralel polislere usulsüz taltif operasyonu

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, “bazı polislere usulsüz taltif verildiği” iddiasıyla yürüttüğü soruşturma kapsamında 17 polis hakkında gözaltı kararı verildiği, bunların 13’ünün gözaltına alındığı bildirildi. 

“Bazı polislere usulsüz taltif verildiği” iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında gözaltı kararı verilen 17 polisten 13’ü gözaltına alındı.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının, “bazı polislere, hak etmedikleri halde usulsüz taltif verildiği” iddialarına ilişkin soruşturması kapsamında 17 polis hakkında gözaltı kararı çıkarıldığı, bunların 13’ünün gözaltına alındığı bildirildi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Soruşturma Bürosu Cumhuriyet Savcısı Alper Türközmen’in talimatıyla polisin 10 ilde bu sabah operasyon düzenlediği belirtildi.

Operasyonlar sonucunda 17 şüpheliden 13’ü gözaltına alınırken, 1’inin yakalanmasına çalışıldığı kaydedildi. Şüphelilerden 3’ünün ise yurt dışında olduğu ifade edildi.

Operasyonun, “bazı polislere, görevde bulunmadıkları halde görevdeymiş gibi belge düzenleyip, usulsüz taltif verildiği” iddiasıyla yürütüldüğü belirtildi.

haram2

 

MEDYAGUNDEM

suik

FETÖ’nün suikastçi polislerine suçüstü!

Emniyet içindeki FETÖ yapılanmasına ilişkin en kapsamlı operasyon, 17-25 Aralık darbe girişiminin planlayıcısı Kozanlı Ömer’den …

polis

İşte FETÖ’den açığa alınan polislerin tam listesi

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün kararıyla açığa alınan 9 bin 103 polisin isimleri belli oldu. Açığa alınanlardan …

sokak2

Emniyette provokatör alarmı

Özellikle sosyal medya aracılığıyla harekete geçen karanlık güçler, vatandaşları sokağa dökmek için plan yapmaya başladı. …

2 Yorumlar

  1. diğer mesleklerde özellikle de mülki idarede de paralelciler diğer pararlellere maaşla taltif önerirler!!! sayın bakan bir ara bakanlığa bakarsa neler neler görecek!!! Ey Paralel şunu bilin ki kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğiz. o pis suratlı iğrenç bıyıklı/bıyıksız top sakal vs tipler temizlenene kadar Kanım helaldir…hala daha masum insanlara iftira atmayacaktık…ali kıran baş kesen olduk…adamcı kayırmacı olduk…hak yedik..geldiğimiz makamları hazmedemedik…diyemiyorsunuz…yazıklar olsun size…haram zıkkım olsun milletin insanlarımızın her kuruşluk hakları…sizin sonunuz altın vuruş yapan eroinmanlar gibi olacak…kötü zararlı işleri bırakmak yerine daha da bağlanıyorsunuz…eroninman gibi durup durup aynı şeyleri yapıyorsunuz

  2. BENİM DUYDUĞUM DENİZLİ EMNİYETİ BU MAKLUBECİLER DEŞİFRE OLDUKTAN SONRA RESMEN EMNİYETTE HALAY ÇEKMİŞLER.HER YERDE VAR NANELER.ŞU TALTİF MESELESİNDENDE DENİZLİ EMNİYETİNEDE BEKLERİZ ZİRA MAĞDUR ÇOK POLİS VAR..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir