Anasayfa / GENEL / Paralel örgütün şiddet dumanı tüttü!
ekrem

Paralel örgütün şiddet dumanı tüttü!

Yeni Akit Genel Yayın Koordinatörü ve yazarı Hasan Karakaya, Ekrem Dumanlı’nın yazdıklarından yola çıkarak Paralel Yapı’nın önümüzdeki süreçte şiddet yoluna başvurabileceğini yazdı.

Ekrem Dumanlı, “Nefret dilinin sonu” başlıklı dünkü yazısında demiş ki; “Bugün kullanılan zehirli dil, olsa olsa şiddet doğurur maazallah… Hafta içinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı, muhtemel şiddetin işaret fişeğidir!”

Sormak lâzım Ekrem Bey’e;

“Kılıçdaroğlu’na atılan yumruğun, muhtemel bir şiddetin işaret fişeği” olduğunu nereden biliyorsun?..

Böyle bir “emare” mi var, yoksa “müneccim”liğe mi soyundun?..

Ama ben, kime soruyorum ki;

Ekrem beyimizin, zaten böyle bir “kabiliyeti” var!.. “Rüyasında” mı görüyor, yoksa “kulağına birileri mi fısıldıyor” bilinmez, ama, her nasılsa, “olacakları” çok çok önceden biliyor!.

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

MEDYAGUNDEM

ekremd2

Ekrem itini göz göre göre kaçırtmışlar!

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın firari Ekrem Dumanlı’nın da arasında bulunduğu 13 şüpheliyi takip etmesi için İstanbul …

kemal

KK FETÖ’nün kuryesi mi?

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

ekrem2

O masada CHP ile FETÖ arasında bir kurye var!

Siyasiler bayramı memleketlerinde geçiriyor. O siyasilerden biri de eski TBMM Meclisi Başkanı ve AK Parti …

1 Yorum yapıldı

  1. Cami-Cemevi Projelerinin Diyeti

    Tiki’den hekayeler. Ahlı sıra Kemal ve Cumhuriyeti yıkmak için söz vermiş yandaşlarına gaz vermiş! La olum cesaretiniz varsa sizler sokaklara dökülün sene, el alemin çocuklarını sokaklara dökerek hükümeti mi yıkacağınızı sanıyorsunuz? Şurada bunların milleti nasıl kullandıklarının fotoğrafı o kadar net duruyor ki, anlatamam! Alevi vatandaşlarımıza sesleniyorum; bu yazıyı, bu gazı görmeyecekler kadar gözleriniz kapalı mı, cahil misiniz? Bakın, buradan Cami-Cemevi projelerinin ne anlama geldiğini görebiliyor musunuz? Bu projeler sizleri kanları üzerine kurgulanmış projeler olduğunu anlayabiliyor musunuz? Kendileri saltanat, sizleri sokaklara sürüp kazanmak için her türlü şerefsizliği görebiliyor musunuz? Kendi çocuklarının istikballeri için, sizin çocukların istikballerini ya ölüm, ya öldürün sloganlarıyla naralar atarak sokaklara davetiye çıkaran bu şerefsizleri iyi tanıyın. Bunlar kan tüccarlarıdır, bunlar porno tüccarlarıdır, bunlar sapık din icat etmişlerin elleri ayaklarıdır. Bu kanı bozukları iyi tanıyıp, bunlardan kendi çocuklarının sokaklara inmelerini isteyin, kendi çocuklarına ya ölüm, ya öldürün sloganları atmalarını isteyin bakalım, ne yapacaklar, anında nasıl arazi olacaklar görün bakalım. Sizleri tetikçi olarak kullanmak için sokaklara davet edenlerden kendilerinin de sokaklara inmesini isteyin bakalım, samimiyetlerini test edin bakalım. Acaba şu yazıyı okuyup da bana, bize gaz mı veriyorsun, önce sen buyur demeyecek aptal, aptal oğlu aptal var mıdır? Adamlar resmen Cami-Cemevi projelerinin diyetini istiyorlar. Yalan mı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir