Anasayfa / ANALİZ / Paralel örgütle CHP’nin ortak sahte belgeli operasyonu!
zaman-chp1

Paralel örgütle CHP’nin ortak sahte belgeli operasyonu!

MEDYAGUNDEM.COM- CHP ile paralel örgütün karanlık ittifakıyla yürüttükleri bir yalan haber operasyonu daha deşifre oldu. Dün CHP Parti Meclisi (PM) üyesi ve İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, El Nusra üyelerinin, MİT’in gözetiminde ve denetiminde Diyanet İşleri Başkanlığı’nın misafirhanelerinde kaldıkları iddiasını ortaya attı, bir de altında dönemin İçişleri Bakanı Muammer Güler’in imzasının bulunduğu görülen bir genelgenin fotoğrafını Twitter’daki hesabından paylaştı.

O iddiaya paralel medya da balıklama atladı. Maksat IŞİD denilen Amerikan piyonu terör örgütüne Türkiye’nin destek verdiği algısı oluşturmaktı.

Ancak kara propaganda merkezi karanlık Oda TV bile bu yalana inanmadı, CHP milletvekilinin belgesinin sahte olduğunu deşifre etti.

odatv-chp

Zaman gazetesi ise o sahte belgeyle CHP milletvekili üzerinden yalan bir haberle yine Türkiye aleyhine algı operasyonu yaptı.

zaman-ozkes

IŞİD denilen taşeron terör örgütünün Türkiye’deki karşılığı olan paralel örgüt bir kez daha yalan haberiyle suçüstü oldu.

Oda TV yalanı şu haberlerle deşifre etmişti:

odatv-chp1

odatv-chp2

odatv-nusra

odatv-nusra1

odatv-nusra2

odatv-nusra3

MEDYAGUNDEM

izmir

CHP’nin inadı İzmir’i felç etti

Büyükşehir Belediyesi, ‘Bunlar uzun yol gemisi’ uyarılarını hiçe sayıp körfez için 15 gemi aldı. Büyük …

chp9

Bu bir dramdır; CHP’nin milyon yalanı elinde patladı

CHP mitingine 61 ilden 38 bin kişinin taşındığını belgeleyen liste ortaya çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçekleştirdiği …

chp8

Bir CHP rezilliği

CHP’li vekiller sözde adalet yürüyüşü sonrası CHP’nin Maltepe’de yaptığı mitingin fotoğrafları yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kazlıçeşme …

1 Yorum yapıldı

  1. Ciamaatın CHP içindeki süzme, sızma İmamı uykudan uyandırılmanın sarhoşluğuyla mı, yosam Haşhaş+Kolonya+İspirto’yu fazla kaçırıp güne bir gün sonrasında başlamanın etkisiyle mi olsa gerek eline tutuşturulandan medet umarak abdest tazelemeye soyunur gibi soyunup abdest alayım derken, bozduğunu bile farkın değil. Zavallı! Hem de Genelge olarak hee! Keh Keh Kehhh!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir