Anasayfa / GENEL / Paralel örgüt Yavuz Semerci’yi o dosyayla mı teslim aldı?
cem

Paralel örgüt Yavuz Semerci’yi o dosyayla mı teslim aldı?

MEDYAGUNDEM.COM- Yeni Şafak yazarı Cem Küçük bugün bomba gibi bir yazıyla Turgay Ciner, medya grubu Habertürk ve Fatih Altaylı’nın nasıl paralel örgüt tarafından kafeslendiğini, şantaj kasetleriyle nasıl diz çöktürüldüğünü somut vakalarla anlattı.

Küçük’ün yazısındaki şu ifadeler, dün Erdoğan’a saldırdığı yazısı haşhaşiler tarafından “paylaşım rekoru” kırdırılan yazının müellifi Habertürk yazarı Yavuz Semerci’yi hedef alıyordu:

“Ciner paralel yapı tarafından korkutulduğunda ona tuzak kuranlar çok uzaklarda değildi. Kendi gazetesinde yazan biri borsa manipülasyonları sonucu paralel yapı tarafından kıstırılınca bakın nasıl hemen hükümet aleyhinde yazı yazdı. Bugüne kadar hükümetle uyumlu giden bu şahıs dosyası hatırlatılınca aniden döndü.”

SEMERCİ’NİN DOSYASI MI VAR?

Küçük’ün yazısına göre Semerci’nin borsa manipülasyonu yaptığına dair bir dosya paralel çetenin elinde. Semerci’nin son günlerde Erdoğan düşmanlığının sırrı da sanırız bu dosyada gizli.

MEDYAGÜNDEM arşivinden şu haberler de Semerci ile ilgili fikir verebilir:

sabah-haberturk2

sabah-haberturk4

MEDYAGUNDEM

fatih

Savcılık harekete geçti Fox TV’nin lisansı iptal edilsin

Fox TV’nin referandumun sonucunu provoke edip meşruiyetini sarsmaya dönük yayınlarının savcılık tarafından incelemeye alındığı ve …

kk2

CHP-cunta darbesi için düğmeye bastılar!

Büyük skandal! Balıkesir’de askeri üste törenle karşılanan Kemal Kılıçdaroğlu, seçim yasağını ihlal etti. Askeri üsse …

vuslat-dogan

Vuslat Doğan’ı Aydın Doğan görevden aldı!

Medya Kritik’in bugünkü konularından birisi de Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı’nın görevine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir