Anasayfa / GENEL / Paralel gazete artık dikiş tutmuyor, hızla eriyor!
zaman-tiraj

Paralel gazete artık dikiş tutmuyor, hızla eriyor!

Paralel yapının yayın organlarından ve 17-25 Aralık operasyonlarının ardından adeta AK Parti hükümetine savaş açan Zaman Gazetesi’nin tirajı her geçen gün hızla düşmeye devam ediyor.

Paralel yapılanmanın yayın organlarından ve 17-25 Aralık operasyonlarının ardından adeta AK Parti hükümetine savaş açan Zaman Gazetesi’nin tirajı her geçen gün hızla düşmeye devam ediyor. Bu düşüş paralelcilere güvenin kalmadığını da gösteriyor. 24 -30 Mart 2014 tarihleri arasında ortalama 1 milyon 316 bin 210 olan Zaman’ın tirajı, 6-12 Ekim 2014 tarihleri arasında ortalama 846 bin 18’e geriledi. Böylece Zaman Gazetesi’nin tirajı 7 ay içerisinde 470 bin 192 düşmüş oldu.

Zaman Gazetesi’nin tirajındaki bu 3’te 1’lik düşüş, halkın Zaman’a olan tepkisini bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

Şişirme bir tirajla Türkiye’nin en çok satan gazetesi olduğu iddia edilen Zaman Gazetesi’nin hiç açılmamış şeffaf ambalajlar ile kağıt hurdacılarına satıldığı ortaya çıkmıştı. İstanbul Florya’da bir kağıt hurda deposunda balya balya hiç açılmamış Zaman Gazetesi’nin bulunması, Zaman’ın tirajının şişirme olduğunu gözler önüne sermişti.

MEDYAGUNDEM

kemal-feto1

KK’nın FETÖ aşkına bakın!

FETÖ’nün en önemli yayın organlarının başında gelen Zaman ve Bugün’e kayyum atanması üzerine CHP Genel …

feto-medya

FETÖ’nün terörist yazarlarına müebbet

Zaman yazarları hakkında 3’er kez ağırlaştırılmış hapis cezası istendi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü …

zaman1

FETÖ’nün ilk darbe mesajı

Zaman gazetesi iddianamesinde darbe mesajının FETÖ tabanına 2013’te Gezici ve polisin bir arada gösterildiği afişle …

1 Yorum yapıldı

  1. Anlaşılan birileri bunlara bedava mürekkep ve kağıt himmeti yapıyor. Çok uluslu sermaye, güneydeki sevdikleri ülke ya da kraliçe hazretleri olabilir mi? Ne dersiniz? O kadar şişirme tiraja hem de aylarca sermaye mi dayanır? Böyle bolkepçe yayını başka bir gazete yapsaydı çoktan batardı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir