Anasayfa / ANALİZ / Paralel devlet çetesinin Kurtulmuş’tan sonraki yeni hedefi İslam alimi Karaman!
hayrettin-karaman2

Paralel devlet çetesinin Kurtulmuş’tan sonraki yeni hedefi İslam alimi Karaman!

MEDYAGUNDEM.COM- Numan Kurtulmuş’a alçakça yalan bir “seks kaseti tuzağı” kuran “cemaat içindeki illegal yapı” ve “paralel devlet çetesi” şimdi de İslam alimi Hayrettin Karaman’ı hedef aldı.

Geçtiğimiz gün “Türkiye’nin dostları ve düşmanları” başlıklı yazısında verdiği Muhsin Yazıcıoğlu örneği üzerinden Hayrettin Karaman’ı bugün Zaman gazetesi birinci sayfasından hedef yaptı, BBP de Karaman için savcılığa başvurdu.

Numan Kurtulmuş’tan sonra Hayrettin Karaman’ı da hedef haline getirmek isteyen bir “paralel devlet yapısı” izlenimi veren saldırılara bugün Karaman Hoca Yeni Şafak’tan cevap verdi.

Karaman, 19 Aralık tarihli yazısında Yazıcıoğlu örneğiyle “Kamuya ait zararı önlemek için bir şahıs, bölge veya gruba ait zarar göze alınır, sineye çekilir.” ifadesi için şöyle yazdı:

“Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nu, ‘şahsına ve grubuna ait menfaati, gerektiğinde kamu menfaati için fedâ etme erdemi’ne örnek olarak zikretmiştim. Bazıları bunu yanlış anlamış, ‘devletin bekası için derin devlet tarafından öldürüldü ve o buna razı idi’ manasını çıkarmışlar. Yukarıda maksadımı, neye örnek verdiğimi açıkladım. Şimdi şunu ilave edeyim: Turgut Özal’ı, Eşref Bitlis Paşa’yı, Muhsin Yazıcıoğlu’nu ve daha nicelerini hangi gerekçe ile olursa olsun öldüren derin yapılar canidir, katildir ve cinayetlerinin ‘kamu menfaati, devletin bekası’ ile bir alakası yoktur. Devletin bekası ve kamu menfaati bu değerlerin öldürülmesini değil, yaşatılmasını zorunlu kılıyor. Gezi kalkışmasını ve benzerlerini tezgahlayan yapılar da millet-devlet düşmanlarıdır, devletini ve milletini sevenlerin bunlara destek vermesi düşünülemez. Şimdi de derin yapıların bütün silahlarını üzerine çevirdikleri bir Erdoğanımız var; duam onu ve namuslu çevresini Allah’ın koruması, tavsiyem ise milletini, mukaddesatını seven herkesin bu korumaya vasıta ve yardımcı olmasıdır.”

Koskoca bir din alimini Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili birtakım “sırlara sahip” diyerek böylesi hedef haline getirmek tam bir illegal yapı ve cemaat çetesi tavrı olarak vicdanlarda da derin yara açtı. Bu çete resmen “Yazıcıoğlu suikasti ile Hayrettin Karaman’ın bir ilgisi var” alçaklığına bile tenezzül etti.

Numan Kurtulmuş’a hain tuzağı kuranların şimdi de Karaman gibi saygın bir İslam alimine saldırmaları gözlerinin ve yüreklerinin kapkara olduğunun da göstergesi.

CEMAATİN TETİKÇİ GAZETECİLERİ DE TWITTER’DA KARAMAN’I HEDEF YAPTI

Cemaatin tetikçi gazetecileri de sosyal medyada Karaman hakkındaki imalarıyla bir din alimini bile saldıracak kadar alçaklaştılar.

 

MEDYAGUNDEM

muhsin

Katili FETÖ!

Esrarengiz uçaklar, gizli tanıklar, kanıtları yok etmek isteyen savcılar. Star’ın “Kaza değil suikast” diyerek açtırdığı …

destici

Ve BBP Yazıcıoğlu’nun çizgisine ‘evet’ dedi

BBP Genel Başkanı Destici, 16 Nisan’daki anayasa değişikliği halk oylamasında “evet” oyu kullanacaklarını açıkladı. Büyük …

muhsin

İşte Feto’nun suikast talimatının videosu

Kahramanmaraş Başsavcılığı’nın Yazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili cinayet soruşturması yürüttüğü ortaya çıktı. Dosyaya göre infaz emrini bizzat …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir