Anasayfa / GENEL / Paralel CHP medyasında bir gazeteci daha kovuldu!
sozcu6

Paralel CHP medyasında bir gazeteci daha kovuldu!

Daha önce Cumhuriyet gazetesinden kovulan Mustafa Sönmez’in Sözcü’deki serüveni de aynı şekilde bitti.

Yıllardır hükümeti medyaya baskı yapmakla suçlayan ve gazetecilerin baskı altında olduğunu söyleyen medya kuruluşları bir bir gazeteci kovmaya başladı.

MEDYA ÖZGÜR DEĞİL DİYENLER GAZETECİ KOVUYOR

Doğan Grubu’nda Hürriyet’ten Enis Berberoğlu’nun gönderilmesinin ardından Yılmaz Özdil de Kemal Kılıçdaroğlu tarafından kovduruldu. “Diktatör Kemal” paralel CHP medyasında da bir bir gazeteci kovdurdu. Yurt gazetesinden Hulki Cevizoğlu ve Necdet Saraç, Halk TV’den Nihat Genç Kılıçdaroğlu mağduru oldu.

SÖZCÜ, YAZARINI KOVDU

Şimdi ise sıra Mustafa Sönmez’e geldi. Geçtiğimiz yıl Cumhuriyet gazetesinden kovulan Mustafa Sönmez Sözcü’ye geçmişti. Gazete yönetimi, Sönmez’in 1 Eylül’den itibaren yazı göndermemesini ileterek yazarını kovdu.

Sönmez’in de “diktatör Kemal” mağduru olduğu iddia ediliyor.

kemal-genc

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

burakakbay

Sözcü’yü FETÖ kurdurmuş olabilir

Gazeteci Hüseyin Gülerce Sözcü gazetesinin bazı mensuplarına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında ifade verdi. İstanbul Cumhuriyet …

sozcu

FETÖ’nün Sözcü’sü savunurken suçüstü oldu!

Yeni Akit gazetesinde Ali Karahasanoğlu’nun “Sözcü savunma yaparken suçüstü oldu!” başlıklı yazısı şöyle… Bilmiyorum daha …

1 Yorum yapıldı

  1. Dersim’in İntikamını Almaya And İçmiş

    Führer KEmal Dersim katliamına karşılık intikamını medya katliamı ile alıyor. Medya katliamına doymuyor, her iki günde bir geçmiyor ki medyada bir kelle daha gitmesin, yakında Celal Bayar’ın anlattığı gibi fare zehrini kimyasal silah olarak kullanacakmış! Eh ne diyelim, Dersim’in intikamını alacak Führer KEmal’i durdurana aşk olsundan başka! Hayyy KEmal!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir