Anasayfa / ANALİZ / Paralel çete TRT’de hala görevde!
trt-cemaat

Paralel çete TRT’de hala görevde!

MEDYAGUNDEM.COM- Geçenlerde Paralel Çete’nin manipülasyon üslerinden biri olan Habertürk’te açıkça, Paralel Çete’nin elemanlarından sözümona sosyolog İhsan Yılmaz açıkça söyledi : Ak Parti’ye cemaatten oy yok.

Önce 7 Şubat’ta görevdeki MİT Müsteşarını, iki emekli MİT yöneticisini ve giderek de Başbakan’ı sızdırdıkları Oslo görüşmelerine dayanarak tutuklamaya çalıştılar.

Sonra Gezi darbe girişiminin sinsi bir şekilde arkasında yer aldılar, desteklediler.

Hala, Gezi’de o ilk gece o çadırları kimin yaptığı aydınlatılamadı.

Gerçi hangi şâibeli yargısal sorun aydınlandı ki?

Hrant Dink davasını kararttılar. Sabancı davasını kararttılar. DHKP-C’nin kullanıldığı bütün o kirli davaları kararttılar. HSYK’da ve yargı bürokrasisinde örgütlendiler, ülkenin kaderiyle oynadılar. Yargıyı, hukuku kirlettiler. Başbakan’ı devirmek için, Hükumet’i ve partiyi yıpratmak için ellerinden geleni yaptılar.

Ucu baronlara, azmettiricilere, katillere uzanan hangi yargısal durum varsa kararttılar. Doğan’ı, Koç’u, Sabancı’yı, Özyeğin’i, Alaton’u korudular, kolladılar. Yaladılar, yıkadılar. Bu alçaklığın hesabını bir gün verecekler.

Sonra Başbakan’ın ölümünü beklediler, ölmesi için dua ettiler.

Gerçi itin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı.

Sonra yolsuzluk kılıfıyla hükumete saldırdılar.

Yargı ve emniyet bürokrasisindeki kurşun askerleriyle hep birden Erdoğan’a saldırıp devirmeye çalıştılar.

Başaramadılar.

Bumerang etkisi yaptı.

Şimdi bir kısmı hâlâ efelenmeyi sürdürüyor.

Yeni Türkiye’nin önünü kesmeye çalışan bu Neocon-Siyonist işbirlikçisi Çete bürokraside öylesine örgütlenmiş ki temizle temizle bitmiyor.

Bu bürokratik kurumlardan birisi de TRT.

TRT’de hâlâ Paralel Çete’nin elemanları fink atıyor.

TRT’nin genel sekreter yardımcısı ve Genel Müdür’ün basın müşaviri Birol Uzunay Paralel Yapı’nın elemanı. Hâlâ görevde ve etkin.

Çözüm sürecinin bir parçası olarak yayına başlayan TRT-6 (ŞEŞ)’in koordinatörü Fetullahçı Fethullah Kırşan hâlâ görevde.

TRT İzmir Bölge Müdürü olan, her gelene ağam paşam diyen ama gerçekte Paralel Yapı’yı koruyan kollayan Muharrem Acar hâlâ görevde.

Oh ne güzel İstanbul.

Hem kendi ülkene, Başbakanına, İktidar Partisine, Hükumetine her türlü operasyonu çekeceksin, hem bunu kamu imkanlarıyla yapacaksın hem de göreve devam edeceksin.

Ne güzel memleket.

Yahu bu gidişe bi dur deyin!

Yazıktır, yazık!

MEDYAGUNDEM

trt1

TRT’de 8 daire başkanı görevden alındı

TRT’de geçen hafta Şenol Göka’nın istifasının ardından dün de 8 daire başkanı görevden alındı. TRT’de …

trt1

TRT Genel Müdürü istifa etti

TRT Genel Müdürü Şenol Göka istifa etti. Göka’nın dilekçesinde, ‘gördüğüm lüzum üzerine istifa ediyorum’ yazdığı …

trt1

FETÖ’nün TRT inine yeni operasyon

FETÖ’nün TRT’deki yapılanmasına yönelik Ankara Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmada 38 kişi hakkında gözaltı kararı alındı. …

3 Yorumlar

 1. YAZIKLAR DİYORUM!
  BİZİM VERGİLERİMİZLE ÇALIŞAN BİR KURUMDA BU HAİNLER HALA İŞBAŞINDAYSA YAZIKLAR OLSUN!
  TRT’NİN GENEL MÜDÜRÜ UYUYOR MU? YOKSA O DA MI PALALELCİ?
  NEDİR BU KARDEŞİM.
  BUNLAR VATAN HAİNİ.
  KENDİ ÜLKESİNE OPERASYON ÇEKEN BU ALÇAKLARIN NE İŞİ VAR BU KURUMLARDA?
  NE HAKLA HALKIN PARASINI KULLANIYORLAR?
  ZEHİR ZIKKIM OLSUN!
  HARAM OLSUN!
  ŞUNA BAKAR MISIN?
  YAV AK PARTİ UYUYOR MUSUN?
  NEDİR BU KARDEŞİM?
  SANA SÜREKLİ OY VERİYORUM BEN.
  BUNUN İÇİN Mİ?
  SANA DA YAZIKLAR OLSUN!
  NE DİYEYİM!!!!!!!!!!

 2. ESASEN PARELEL YAPI EN ÜST DÜZEYDE 2008 YIYLINDAN İTİBAREN BİRTEK MİLLİ GÖRÜŞ GELENEĞİNDEN YÖNETİCİSİ ATANMAMIŞTIR TÜMÜ PARELELCİDİR. BUNLAR MGV VE MİLLİ GÖRÜŞÇÜ DÜŞMANI YÖNETİCİLER. KİMMİ A.K. Z.Ç. H..İ. M.Y. DÜŞÜNÜNJ ON YILDIR SENDİKAMIZ BİRLİK HABERSEN TEKİLİ OLAMAMIŞTIR BU YÖNETİCİLERİN YÜZÜNDEN.

 3. Merak ediyorum… Yukarıda adı gecen isimleri tanıyormusunuz? Mesleki sorumluluklarının, yaşamlarının kaçına tanık oldunuz? Kaç icraatına mukufsunuz? Kalplerindeki niyetin hangisine şahitsiniz ki böylesine acımasızca yaftalıyorsunuz? Böylesi bir vebali alacak cesareti nasıl gösterebiliyorsunuz?… Aynaya baktıgınızda ne görüyorsunuz? Ya siz kimsiniz nesiniz? Durun ve bir kez yoklayın kalbinizi… Kul hakkının tanımını gerçekten biliyor musunuz? O yazıda ismi gecenlerden biridir… Bu süreci, paralel yapıyla ilgili serzenişlerini,eleştirilerini kulaklarımla işittim.Ya Rabbi ben şahitim sende şahit ol… Kimi insan vardır ki karakterini koltuktan almaz… Makamına anlam katar. Duruşuyla yüreğiyle adamdır zaten… Vatan millet sevgisi lafta degil özdedir. Böylesi yaftalar ona yapışmaz. Vicdanı pusulasıdır.. Hiç şaşmaz.. ”Yazıklar olsun!!” narası atanlar hadi bir daha yoklayın kalbinizi… Ya yanılıyorsanız?….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir