Anasayfa / GENEL / Paralel çete için her yol mübah!
stv

Paralel çete için her yol mübah!

AK Parti’nin Balıkesir mitingi sonrası kadınların otobüsüne binen STV ekibi, ‘Başbakanlıktan geliyoruz’ diyerek kadınlardan görüş aldı. Kadınlar, akşam kendilerini ‘Bindirilmiş kıtalar’ haberinde görünce şikayetçi oldu.

Başbakan Erdoğan’ın seçim mitinglerine olan yüksek katılım paralel yapıyı çileden çıkardı. Kimi zaman ‘montaj’ kimi zaman da ‘bindirilmiş kıta’ yalanına sarılan paralel çete bu kez de Erdoğan’ın Balıkesir’deki mitingini manuple etmeye çalıştı. Dursunbey ilçesinden Balıkesir’e gidip mitinge katılan AK Parti üyesi kadınların bulunduğu otobüse binen Samanyolu TV ekibi, logosuz kamera ve mikrofonla çekime başladı.

‘Hangi kanaldan geldiniz’ sorusuna, ‘Başbakanlıktan geliyoruz’ diye yanıt veren Samanyolu TV ekibi, çekim yaptıktan sonra akşam televizyonda ise ‘Bindirilmiş kıtalar’ haberini yayınladı.

Olay karşısında şaşıran kadınlar, şikayetlerini dile getirerek,“Otobüse girip belediye başkanının kızı Sümeyye Hanım ve Balıkesir’in diğer ilçelerinin tüm kadınlar kolu başkanlarıyla röportaj yaptılar. Mitingi sordular. Sonra bindirme kıtalar şeklinde haber yapıldığını gördük. Kandırıldığımız için üzgünüz. Bize ‘Başbakanlıktan geldik’ demişlerdi” diye konuştu. Kadınlar, savcılığa ve RTÜK’e suç duyurusunda bulunduklarını söyledi. (STAR)

MEDYAGUNDEM

noel-stv

FETÖ senaryolu terör!

FETÖ’nün kanalı Samanyolu TV’de Reina’ya yapılan saldırı daha önce işlenmiş. FETÖ’den Noel baba maskeli terör …

ahkam2

Yine FETÖ dizisi; canlı bomba olan polis!

Fetullahçı terör örgütünün Rus Büyükelçi Andrey Karlov’a suikastta olduğu gibi terör eylemlerini önceden yayınladığı dizilerindeki …

noel2

FETÖ’den Noel baba maskeli terör saldırısı mı?

Rus Büyükelçisi Andrey Karlov’a yönelik suikastin provasını Samanyolu TV’de Kollama isimli dizide yaptığı ortaya çıkan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir