Anasayfa / ANALİZ / P.İ.Ç militanlarından isimlerinin hakkını veren kampanya!
uslu-kenes2

P.İ.Ç militanlarından isimlerinin hakkını veren kampanya!

MEDYAGUNDEM.COM- P.İ.Ç bunlar. Yani paralel ihanet çetesi… İsimlerinin hakkını veriyorlar. İnlerine girildi ya, o paralel inlerden çıkan vatan haini Pensilvanya polislerinin şovu üzerinden yeni bir algı operasyonu yapıyorlar.

Başını da Bülent Keneş ve Emre Uslu denilen P.İ.Ç militanları çekiyor.

Kelepçeli elini havaya kaldırıp “haram yemedim” diye şov yapan bir emniyet müdürünü “putlaştıran” P.İ.Ç militanları, sosyal medyada “haram yemedim” diye tişört bastırma kampanyası başlattı.

Kendi kendilerine salakça kampanya başlatan haşhaşiler “milyonlarca tişört” bastırmaktan söz edip, konfeksiyoncu aramaya koyuldular.

bkenes

euslu

Şu olay bile paralel medyanın bu vatan haini örgütün suç ortağı olduğunun kanıtı. İnlerine girildikçe kendilerini böyle ortaya atıyorlar.

Bülent Keneş denilen P.İ.Ç militanı artık kurtulamaz. Resmen paralel ihanet çetesinin suç işbirlikçisidir. Yani sıra ona da gelecektir.

Ama korkudan fare gibi Belçika’ya kaçan P.İ.Ç üyesi Uslu ise her zaman olduğu gibi kahpece ve namertçe davranıyor. Erkek gibi Türkiye’ye gelip söyleyeceğini ülkesinde söyleyeceği yerde, Belçika’da başka kucakların üzerinden havlıyor.

Madem delikanlısın, madem böyle havlıyorsun gelsene kuçu kuçu buraya, ülkene gel de erkek gibi davransana…

Bu haşhaşi sürüsü öyle kahpe  ve soysuz ki… Cinayet işlediler, sahtekarlık yaptılar, yalan söylediler, iftira attılar, kumpas kurdular, hayat kararttılar, kul hakkı yediler, en önemlisi ihanet ettiler. Şimdi de çıkmış soysuzca “haram yemedik” diyorlar. Daha ne yiyeceksiniz hainler?

Elbette hesap vereceksiniz.

KAPAK GİBİ CEVAPLAR

Dün gece yarısı yapılan casusluk soruşturması sonrasında, cemaat medyası eski şube müdürü Hayati Bağdaş’ın kameralar önünde söylediği “Haram lokma yemedim” sözüne avukat Ali Aktaş, twitter üzerinden kapak gibi şu yorumları yaptı:

aktas

aktas1

Bu arada kampanya öyle olmaz, böyle olur:

ananas

MEDYAGUNDEM

teror

CHP bu alçak teröristlerle yürüyor!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun sözde adalet yürüyüşü adı altında planladıkları kirli tezgah gün geçtikçe …

uslu1

FETÖ’cü firari teröristten Başbakan’a ölüm tehdidi

FETÖ’nün tetikçisi, firari Emre Uslu sosyal medyadan Başbakan Binali Yıldırım’a tehditler savurdu. Uslu, trafik kazasında …

uslu1

FETÖ’nün kuduz köpeği dolandırıcı çıktı!

Emrullah Uslu’nun, master ve doktora eğitimi bahanesiyle yurt dışında geçirdiği süre boyunca devlete yüklü borç …

4 Yorumlar

 1. Bülent Keneşinkof, takipçiler arasında konfeksiyoncu çokta o senin koca kıçına göre kumaş yoktur. Ağ babana söyle de Pensilvanya’dan Amerikan kaput bezi göndersin, kıçını anca o kapatır. Birde!

  İtim Emre, AVATAR resimlerini GAVAT-AR resimleriyle değiştirdim, altına da GAVAT-AR EMRE diye BASTIRDIM, adresini ver de göndereyim. Nasıl eyi mi? Hoşuna gitti mi?

  GAVAT-AR EMRE kul hakkı yemedin heee? Yalancının! Amerika’ya kaçtığında ne bok yedin?

 2. SİZİN HARAmınızın duruma göre değiştiğini biliyoruz artık, şantaj,tehdit, kameraya çekme, tehditle himmet toplama, belge üretme, adam bitirme, israile sevgi haram değil
  hepiniz cennetlik , cematinizden olmayan herkes cehennemlik , öylemi , yakında gerçek yüzünüz ortaya döküldüğünde bakalım bu ükede gezebilecekmisiniz.

 3. nazmi keşkekcioğlu

  çaldıkları soruları ezberleyerek sınav kazanan ve memur olan paraleller haram lokma yemedik diyorlar.safızya yedik……………

 4. Sinek düsse ac kalacak beyinleri bunlari söylüyor!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir