Anasayfa / GENEL / Özdil’in kovulmasına Hürriyet’te bayram eden biri var!
ahc-ozdil

Özdil’in kovulmasına Hürriyet’te bayram eden biri var!

MEDYAGUNDEM.COM-  Hürriyet’te Yılmaz Özdil’in kovulmasına en çok Ahmet Hakan sevindi, deyim yerindeyse bayram etti! Ahmet Hakan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turunda Erdoğan’ın cumhurbaşkanı seçilmesiyle birlikte ilk iş kendini Ege’ye attı.

Hürriyet’in patronunun, geleneksel olarak her yıl yaptığı tekne turlarına yine bu yıl da Ertuğrul Özkök ile Ahmet Hakan katıldı. Tam da Yılmaz Özdil’in kovulduğu gün Yunan adalarında Ertuğrul Özkök ve patronu Aydın Doğan ile  Rodos’ta eğlenirken, bugün de köşesinde Yunan adalarından bildirdi.

ahc-ada

Özdil’in kovulması en çok Ahmet Hakan’ın işine geldi. Ahmet Hakan bugün köşesinde Özdil’in kovulmasıyla ilgili de tek kelime etmedi.

 

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

2 Yorumlar

 1. Ehmet Hakan Mumbar Dolması Olmaz mı?

  Ehmet, yaş farkı bu sefer kaç? Çıtırın çıtırın! Seni nörüüyüm olum. Evde kalmış kulamparanın yaşı 18 olsa ne olur, 48 olsa ne olur? Ehmet bu sefer gurup herhalde! Olum, yani, kem küm, şey işte! Hep beraber eğleniyorsunuz falan demek istedim. Ertuğrulcuğum falanda olunca trencilik daha bir zevkli olsa gerek, ne de olsa yılların tecrübesi var.

  Yılmaz’ın ayağının altına muz-karpuz kabuğunu yoosam sen mi koydun la? Sabun mu? Haaa!
  Azizim Ehmet, demek Türkler ahtapot pişirmesini örgenemediler heeee! Lan arkadaş şu sonradan görmelik var ya, çok fena bir şey! Hani atalarımız ‘Sonradan Görme Gavurdan Dönme’ derler ya! Sanki Azizim Ehmet için söylemişler. Türkler ahtapot pişirmesini örgenemediler heeee Azizim Ehmet!

  Azizim Ehmet, o zaman ahtapot yerine mumbar dolması vireydük! Olmaz mı? Ne lan, ne farkı var? Tip olarak aynı değil mi? Lezzet olarak daha da lezzetli değil mi? Yooook olur mu? İlla gavur mukallitliği yapacak ya Azizim!

  İşte her zaman söylüyorsak boş yere söylemediğimiz bir örnekte Ehmet’te virelim. Kısaca seni gazeteci yapanın, sana işverenin…! Niye mi?

  -Altı: Bütün beyaz Türkleri Yunan adlarına süreceksin…Hiçbiri en küçük itirazda bulunmaz. Mış Mış Mış!

  -Yedi: Çok kıraç bu adlar çok kıraç…Ah Büyükada ah…

  Seni gazeteci yapanın, sana işverenin de…dememizin sebebini anlayabildiniz mi? Yani 300-500 sayfalık bir kitap yazsa ufak tefek çelişkiler olur deriz. Ulan, alt alta yazdığın arasında hiçbir cümle, kelime, harf aralığı bulunmayan bir konuda bu kadar çelişkiyi, tenakuzu nasıl izah edebilirsin? İlkokul çocuğunun bile güleceği bu aptalca mantık Aydın Doğan’ın, medyanın Amiral Gemisi olduğu iddiasındaki Hürriyet Gazetesinin, geleceğin başköşe yazarı Ehmet Hakan’ın mantığıdır haaaa!

  Hem bütün Biyaz Türkleri sürecek, hem itiraz etmeyecekler, eeeee ondan sonara da çok kıraç çooook diyecek, yetmez gibi Ah Büyükada vah Büyükada diyeceksin! Lan olum sen manyak mısın, sapık mısın, zeka fukarası mısın…nesin ne nee?

  Amiral Gemisinin başköşe yazarı Azizim Ehmet olursa sonu Titanik gemisi olacağını kestirmemek ne mümkün! Teeeeyyy!

  Ama ne olacak ki, malum gazetenin yayın yönetmeni Tilki Ekrem daha cümle kurmayı bilmiyorsa, ortaklarından Titanik Gemisinin başköşe yazarı veya yayın yönetmeni olacak Azizim Ehmet Coşkun’u da çok görmemek gerekir.

  Azizim Ehmet Türk basın tarihine geçecek bir yazıya imza attığının farkında mısın? Ihg Ihg Ihgggg!

  Yiyorsa bu yorumu Aydın Doğan’a gösterirsin.

 2. Aydın Doğan’ın Titanik’i Miço Ehmet’e Emanet

  Çok garip! Motor Ertuğrul çıkıp açık açık hep yanlış yaptım, hep yenildim…diye zırıl zırıl ağlıyor ve bunu birde gazetesinde yazıyor, lakin Aydın Doğan bunu yanından ayırmıyor. Ne iş lan? Ayoool şşşikerim bu işte bir iş var gibime geliyor. Sus ince iş!

  Muhtemelen basın dünyasının ve de dolasıyla Aydın Doğan’ın Titanik’inin başına Miço Ehmet’i geçirecek, durum öyle gözüküyor. Aydın tekne turu yapıyorsa, yaptırıyorsa muhakkak bir bit yeniği vardır. Stratejiler falan!

  Garip ilişkiler! Yakından ortaya dökülür. Kendini akıllı sananların ne bıdık olduklarını yakında görürüz.

  Ben halayın başıyam le le, İncirli Küpe Taşıyam! Anlayacağımız Hış Hışı Hançar Boynuma le le!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir