Anasayfa / GENEL / Özdil yıllarca küfretti akıllarına gelmedi Hürriyet şimdi ‘Doğan yayın ilkeleri’ dedi!
ozdil5

Özdil yıllarca küfretti akıllarına gelmedi Hürriyet şimdi ‘Doğan yayın ilkeleri’ dedi!

MEDYAGUNDEM.COM- Hürriyet gazetesi Yılmaz Özdil kriziyle ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada “Kemal Kılıçdaroğlu emretti, kovduk”i “paralel örgüt ile ortak bir kumpas hazırladık” diyeceğine şu açıklamayı yaptılar:

“Yazarımız Yılmaz Özdil’in bugün yayınlanması gereken yazısında, Doğan Yayın İlkeleri’ne aykırı bazı ifadeler yer alıyordu. Ancak Özdil, değişiklik yapmak yerine yazısının yayınlanmamasını tercih etti. Okurlarımızla bu bilgiyi paylaşırız.”

Özdil bugüne kadar millete, milletin seçtiği Başbakan’a küfrederken akıllarına hiç “Doğan Yayın İlkeleri” gelmemiş, nasıl olduysa bugün “ilkeci” oluvermişler.

Özdil, millete “bidon kafalı” diye küfrederken Hürriyet “Doğan yayın ilkeleri”ni gözetmemiş, daha geçenlerde Recep Tayyip Erdoğan için “Sana gelince usta… Hatırlanmak bile istenmeyeceksin. Yatacak yerin yok, bilesin. Tükürmesinler diye mezar taşına, toma bekleyecek başında” diyerek en alçakça yazılarından birine imza atmış, o gün de Hürriyet’in aklına “ilke” gelmemiş, bugün “dank” etmiş.

Kim yer bu numarayı?

MEDYAGUNDEM

Cinayet azmettiricisi Hürriyet!

Hürriyet gazetesi ve Doğan Haber Ajansı’nın günlerdir Suriyeli mültecileri hedef gösteren yayınları, barbarca bir cinayetle …

hur2

Hürriyet’in Suriyeliler provokasyonu vahşeti getirdi

Türkiye bugün Sakarya’da yaşanan bir vahşete uyandı. Suriyeli hamile kadın, tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık …

dogan

Vahşetin ortağı Doğan medyası

Sakarya’da 20 yaşındaki 9 aylık hamile Emani Al Rahmun’u kaçırıp tecavüz ettikten sonra vahşice katleden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir