Anasayfa / Mansetalti / Oyun Bozan yazdı; Aydın Doğan’la Ertuğrul Özkök’ün 100 milyon dolarlık kirli pazarlığı!
oyunbozan

Oyun Bozan yazdı; Aydın Doğan’la Ertuğrul Özkök’ün 100 milyon dolarlık kirli pazarlığı!

Siyonist taktiği uygulayan Aydın Doğan Cumhurbaşkanı ile yaşadığı bu son kavgada Ertuğrul Özkök’ü Günah Keçisi ilan edip, diğerleri gibi harcamaya karar verdi. Ancak bunun farkında olan Ertuğrul, Doğan’ın kirli çamaşırlarını ifşa etmeme karşılığında 100 milyon dolar talep etti. Bakalım, figüran Aydın Doğan bu filmin maliyetini; yapımcı Koç’un sırtına mı yükleyecek, yoksa yönetmen siyonist Axel Springer’e mi? Bu arada; Aydın DOĞAN, muhalefette tek söylemin öne çıkmasını sağlamak için, Paralel Yapı ile anlaştı. Bundan sonra Hürriyet ile Zaman’ın manşetleri ortak çıkacak. OYUN BOZAN YAZDI


The End

OYUN BOZAN YAZDI

Küçükken, Amerikan menşeili kovboy filmlerini sonuna kadar izler, jenerikte aşağıdan yukarı giden yabancı oyuncu isimlerini Türkçe okumaya çalışırdık.

Filmin sonunda yazan “the end” kelimesinin Türkçe karşılığını o zamanlar bilmesek de, “son” anlamına geldiğini tahmin eder, ancak neden iki kelime yazıldığını anlayamazdık.ob1

Yıllar geçti büyüdük, ama anlayamadığımız şeyler ve çevrilen filmler daha da arttı.

Örneğin Aydın Doğan’ın sahip olduğu medyanın;

– Neden “PKK terörünü” destekleyen yayınlar yaptığını,

– Neden DHKP-C eyleminde, örgütün propagandasını yapan fotoğrafı kullandığını,

– Neden Ergenekon sürecinde düşman olduğu Paralel Yapı’yı şimdilerde görmezden gelip, işbirliğine girdiğini,

– Neden halkın seçtiği Cumhurbaşkanı aleyhine algı operasyonları yaptığını, anlayamıyorum.

Türkiye İsrail’indir

Logosunda “Türkiye Türklerindir” yazan Hürriyet, İsrail ile gerilen ilişkiler sonrası “Türkiye İsrailindir” mealinde bir yayın politikasına geçti. Hatırlayın Mavi Marmara Saldırısı ve One Minute krizi sonrası Hürriyet’in körüklediği Malezya ve eksen kayması tartışmalarını.ob2

İşte Aydın Doğan, “Yavuz hırsız ev sahibini bastırır” misali; önce hakaret ve yalanlarla tahrik ediyor. Sonra savunma refleksi ile tepki gösterilince de, “baskı altındayız” diye feryan figat bağırıyor. Buna mukabil bir de el altından Erdoğan’a mektuplar ve elçiler gönderip, “size karşı hasmane bir tutum içinde değiliz” diyor. Hatta iyi niyet göstergesi olarak, zaten rahatsız olduğu Emin Çölaşan, Bekir Coşkun ve Yılmaz Özdil’i kovuyor.

Aydın Doğan, siyonistlerin taktiğini uyguluyor.

Klasik siyonist taktiği uygulayan Aydın Doğan Cumhurbaşkanı ile yaşadığı bu son kavgayı da fırsat bilip; özel yaşamı, aşırı harcamaları ve son dönemdeki saygısızlıkları nedeniyle uzun zamandır rahatsızlık duyduğu Ertuğrul Özkök’ü Günah Keçisi ilan ederek, diğerleri gibi harcamaya karar verdi. Kısacası Ertuğrul için film bitti.

Ancak bunun farkında olan Ertuğrul, yıllardır sırdaşlığını yaptığı Aydın Doğan’ın kirli çamaşırlarını ifşa etmeme karşılığında 100 milyon dolar talep etmiş.ob3

Yakın çevresine ise; “Aydın Doğan korktu ve beni yalnız bıraktı” diyerek, bu ayrılığa zemin hazırlıyormuş. Şimdi bu ikili arasında, pazarlık yapılıyor.

Bakalım, figüran Aydın Doğan bu filmin maliyetini; yapımcı Koç’un sırtına mı yükleyecek, yoksa yönetmen siyonist Axel Springer’e mi?

Bu arada; Aydın DOĞAN’ın, 1 Kasım seçimlerine kadar muhalefette tek söylemin öne çıkmasını sağlamak için, Paralel Yapı ile anlaştığını da belirtelim.

Bundan sonra Hürriyet ile Zaman’ın manşetleri ortak çıkacak. O yüzden şaşırmayın. Paralel Yapı’nın Millet ve Meydan gibi küçük ölçekli manipülasyon gazeteleri de bedava dağıtılacak.

Anlaşılan Aydın Doğan filmin maliyetini, Paralel Yapı’nın sırtına yüklemeyi tercih etmiş.

MEDYAGUNDEM

murat

Aydın Doğan’dan KK’nın FETÖ yürüyüşüne “yazar” hizmeti!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun arkasına PKK, DHKP-C gibi terör örgütlerini alarak FETÖ için yaptığı …

arman6

Ayşe Arman’ı da kov Aydın Doğan!

İrfan Değirmenci’yi siyasi pozisyon aldığı için kovan Aydın Doğan aynı kural ihlali yapan Ayşe Arman’ı …

chp1

Aydın Doğan ve tetikçileri bu habere itibar etmedi!

Star gazetesinde Ahmet Kekeç’in “FETÖ’nün CHP imamı Enis olamaz” başlıklı yazısı şöyle… Şimdi neden sustuğunu …

1 Yorum yapıldı

  1. Sayın Erdoğanı kim hedef alıyorsa o HALK DÜŞMANIDIR.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir