Anasayfa / GENEL / Öyle yüzüne dümdük “paralel” dedi Fetullahçı spiker mosmor kesildi!
oktay

Öyle yüzüne dümdük “paralel” dedi Fetullahçı spiker mosmor kesildi!

MHP’li Oktay Vural, Gülen Medyası’na kendi evinde gol attı. MHP’li Vural, konuk olduğu STV’de 7 Haziran öncesinde insanların Paralel Yapı’nın derinleştiğini fark ettiğini söyleyerek programın moderatörünü renkten renge soktu.


MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural, Cemaat’in kanalı Samanyolu Haber canlı yayınında insanların “Paralel Yapı”nın derinleştini fark ettiğini ve “Ne oluyor” denmeye başlandığını söyledi.

Bu sırada Cemaat spikerinin bakışları değiştiği görüldü.

”7 HAZİRAN’A KADAR TABLO ORTADAYDI”

Öte yandan spiker ”Aslında 7 Haziran seçimi mi ortaya çıkardı bütün bu yanlışı?” diyerek Oktay Vural’ı düzeltmeye çalışsa da Vural, sözlerine ”Hayır, 7 Haziran seçimine kadar tablo ortadaydı” diyerek devam etti.

MEDYAGUNDEM

feto-aglama

FETÖ’ye dünyayı dar ettik

Eylül 2016’daki BM Genel Kurulu görüşmeleri öncesi “FETÖ’ye dünyayı dar edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

feto-site

Uyuma TİB, FETÖ’nün bu oyununa dikkat!

FETÖ’nün medya ayağı türlü hilelerle terör yayınlarına devam ediyor. MEDYAGUNDEM.COM- Samanyoluhaber.com kapatılınca, FETÖ shaber1 adlı …

akademisyen

FETÖ’cü sözde akademisyen kovuldu

“Polise askere güvenmeyin. Silahlanın” çağrısı yapan Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Mahmut Nihat Kanbur’un …

1 Yorum yapıldı

  1. Valla helal olsun oktay vurala Bugün de bahçeli ne güzel giydirmiş akil adamlara. Kemal kılıçtaroğlu da hala cumhurbaşkanımıza saldırmaya devam ediyor. Ne şaşkoloz bir adam bu kılıçtaroğlu ya! takılmış pkk nın götüne yok çocuklarımız ölmesin edebiyatı yapıyor aynen hdp ağzı lan ölmeyelim de ne yapalım ülkeyi pkk ya mı bırakalım adamlar doğu anadolu da kanton kuracak aşağıda pkk kantonu kurmuş bile dört taraftan sıkıştırılmışız bölgemizde harita değişiyor vatan elden gidiyor herif resmen verelim gitsin ne olacak diyor. Bu kadar olmaz be pes! bunla mı koalisyon yapacağız biz gel de kafayı yeme Bu adama komşularımızı say desen yeminle sayamaz bu kadar cahil bir tip.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir