Anasayfa / GENEL / OHAL şikayetçisi CHP göreve!
ohal3

OHAL şikayetçisi CHP göreve!

Türkiye’de 3 ay daha uzatılan OHAL uygulamaları sorgulanırken Belçika otel lobilerine kadar her yeri askerle dolduruyor.


Terör örgütü DAEŞ’in havalimanında bomba patlaması sonucu Belçika’nın ve Avrupa Birliği’nin başkeni Brüksel’de OHAL rüzgarları esiyor.

BRÜKSEL SOKAKLARI ASKERLERE TESLİM EDİLDİ
Öyle ki, bir saldırıda 34 kişinin hayatını kaybetmesi sonrası alınan sıkı tedbirler sonucu şehrin hemen her bölgesinde sokaklar özel kuvvetler askerlerine teslim edilmişti.

TÜRKİYE’YE ‘OHAL’ ELEŞTİRİSİ YAPAN İKİYÜZLÜLER
Hemen her fırsatta Türkiye’de alınan OHAL tedbirleri üzerine demeç veren Avrupa Birliği yöneticileri Brüksel’e gelince sessiz kalsa da Twitter sayesinde, Brüksel sokaklarındaki OHAL görüntüsü herkes tarafından görüntülenebiliyor.

Son olarak sosyal medyaya yansıyan bu iki fotoğrafı, iki ünlü gazeteci paylaştı, Brüksel’deki sıkı tedbirleri göz önüne serdi.

OTEL LOBİLERİNDE BİLE ASKERLER VAR
Hande Fırat ve Balçiçek İlter, paylaştıkları fotoğraflarla, Belçikalı askerlerin, şehrin ortasındaki otel lobilerine kadar girerek, kapıda kontrol yaptığını duyurdu.

ohal2

ohal1

MEDYAGUNDEM

erdogan1

Öyle mal mal bakarsın işte Brüksel Belediye Başkanı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO zirvesi nedeniyle gittiği Brüksel’e iniş yaptı. Erdoğan’ı Belçika’daki bir grup …

sokak

Sokağı karıştıranlara müjde; OHAL uzatıldı!

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde toplanan …

kemal-feto1

AYM CHP’ye FETÖ’yü kurtarma kapısını kapattı

Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu, CHP’nin iptal istemlerini ‘yetkisizlik’ gerekçesiyle oy birliğiyle ile reddetti. CHP, 670 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir