Anasayfa / GENEL / Öğrenci evinin altından apartlarda fuhuş çıktı!
apart-fuhus1

Öğrenci evinin altından apartlarda fuhuş çıktı!

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın “Kızlı-erkekli kalınan öğrenci evlerini denetleyeceğiz” çıkışı Türkiye’nin gündemini oluşturmaya devam ediyor. Erdoğan’ın sözlerine bazı kesimlerden destek gelirken tepkiler de hız kesmeden devam ediyor.

APARTLARA FUHUŞ BASKINI

Erdoğan’ın kızlı erkekli kalınan evlere yönelik sözlerinin çıkış noktasını, bizzat emniyet birimlerinin hazırladığı “apartlarda fuhuş baskınlarına yönelik” raporlar olduğu ortaya çıktı.

ESKİŞEHİR’DE 34 İSTANBUL’DA 35 APART KAPATILDI

15 gün önce Eskişehir, İstanbul ve Denizli olmak üzere apart olarak kullanılan birçok eve baskın yapılmış, birçok kişi gözaltına alınmış ve bu evler kapatılmıştı. Eskişehir’de emniyetin yaptığı operasyonda 34 apart daire, fuhuş yaptırıldığı belirlenince kapatıldı. Eskişehir’in ardından İstanbul’da özellikle Beyoğlu’nda apartlara yönelik operasyonda ise 35 apartın kapısına kilit vuruldu.

DENİZLİ’DE İKİ BİN 500 KONTROLSÜZ APART

Denizli Emniyet Müdürlüğü’nün geçtiğimiz haftalarda Erdoğan’a sunduğu rapora göre Denizli’de iki bin 500 civarında kontrolsüz apart bulunuyor. Genellikle fuhuş amaçlı kullanılan bu apartları öğrencilerin yanı sıra sivil kişilerin de kullandığı tespit edildi.

MEDYAGUNDEM

fuhus

MEDYAGÜNDEM haklı çıktı; FETÖ’nün fuhuş ordusu!

FETÖ Çatı Davası’nda tanık olarak dinlenen Çetin Acar, FETÖ’nün fuhuş ordusu kurduğunu ve siyasilerin, yargı …

fuhus

FETÖ fuhuştan da haraç almış

Kahramanmaraş polisinin yürüttüğü FETÖ soruşturmasında tanık sıfatıyla ifade veren K.K.’nin (48) anlatımları, FETÖ’nün para için …

yayla1

FETÖ’nün fuhuş sorumlusu!

Eski Emniyet İstihbarat Daire Başkanı Sabri Uzun, ABD’li parlamenterlere FETÖ propagandası yaptırılan eski polis şefi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir