Anasayfa / GENEL / O vatandaşın katili provokatör medya!
katil

O vatandaşın katili provokatör medya!

Okmeydanı’nda dün akşam terör örgütü mensuplarının “boru tipi parça tesirli” bir patlayıcıyı polislerin bulunduğu yere yakın bir noktada patlaması sonucu yaralanan vatandaş, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Yüzüne isabet eden şarapnel parçaları sonucu yaralandığı belirtilen kişi, hastanenin yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti. Yaralının, yakınları olmadığı için hastaneye “kimsesiz” olarak kaydının yapıldığı öğrenildi. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, üzerinden kimlik çıkmadığı ifade edilen yaralının kimlik tespiti için çalışmaların yapıldığını açıkladı.

İstanbul Okmeydanı’nda dün gece parça tesirli bombalı saldırı sonucu hayatını kaybeden kişinin kimliği açıklandı. 1972 Giresun doğumlu Ayhan Yılmaz olduğu öğrenildi.

Okmeydanı’nda DHKP-C’li teröristler tarafından yapılan bombalı saldırı sonucu hayatını kaybeden vatandaşın 1972 Giresun doğumlu Ayhan Yılmaz olduğu açıklandı. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu tarafından bu sabah açıklanan bilgiye göre vatandaşın kimliği araştırılıyordu.

İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, dün gece Okmeydanı’nda yapılan bombalı saldırı sonucu bir vatandaşın daha hayatını kaybettiğini açıkladı. Mutlu, ‘Hayatını kaybeden vatandaşın kimliği henüz belirlenemedi’ açıklamasında bulundu.

taha1

taha

ersin

Vali Mutlu, dün gece İstanbul Okmeydanı’nda yapılan bombalı saldırı hakkında açıklama yaptı. Mutlu, ‘Okmeydanı’nda dün hayatını kaybeden Uğur Kurt’un cenazesi Cemevinde tören yapıldıktan sonra memleketine gönderilecek. Dün gece göstericilerin bombalı saldırısı sırasında bir kişi daha hayatını kaybetti. Hayatını kaybetmiş olan 2 yurttaşımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Faillerinin bulunması için her şey yapılacak. Kimliği ile ilgili incelemeleri emniyetimiz araştırıyor, henüz belirlenmiş değil. Dün gece bombalı saldırıda 7 polis memurumuz yaralanmıştır, yine orada olan bir vatandaşımız o parça tesirli metaryel nedeniyle hayatını kaybetti. Bombalı saldırıda hayatını kaybeden vatandaşımızın yanında bir sivil de yaralandı.’ ifadelerini kullandı.

recep

recep1

recep2

recep3

MEDYAGUNDEM

vali2

3 kez müebbet istenen FETÖ’cüyü niye serbest bıraktınız?

FETÖ/PDY’nin mülkiyedeki yapılanmasının deşifre edilmesine ilişkin yürütülen ilk soruşturma tamamlandı. İstanbul Başsavcılığı bünyesinde oluşturulan özel …

terorist1

Kahvahane basan DHKP-C’li teröristler yakalandı

İstanbul Okmeydanı’nda kahvehane basarak referandumda evet oyu kullanacakları tehdit eden silahlı grubun üyeleri yakalandı. Silahlı …

terorist2

Silahlı teröristler kahvehane basıp hayır oyu istediler!

Teröristler, İstanbul’un göbeğinde silahlarla kahvehane basıp hayır oyu istediler. 16 Nisan’da gerçekleştirilecek halk oylamasına bir …

1 Yorum yapıldı

  1. devlet bu vampirlere birşey yapmayacak mı, daha ne bekliyorlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir