Anasayfa / GENEL / O TSK belgesini cemaate kim sızdırdı?
tsk-kostebek

O TSK belgesini cemaate kim sızdırdı?

TSK’nın Sabah ve Takvim Gazetelerinde yer alan Celepoğlu ile ilgili haberlerine yaptığı suç duyurusunun belgesi samanyoluhaber.com isimli siteye sızdı!

TSK’nın Sabah ve Takvim Gazetelerinde yer alan Tuğgeneral Hamza Celepoğlu ile ilgili haberlerine yaptığı suç duyurusunun savcılık belgesi, kurumun sitesine bile konmadan samanyoluhaber.com isimli siteye sızdı.

TSK’nın MİT’in tırlarına Adana’da 500 askerle baskın yaptırdığı iddia edilen Adana Jandarma Bölge Komutanı Hamza Celepoğlu ile ilgili yaptığı suç duyurusu skandal bir şekilde paralel yapıya yakın yayın organlarına sızdırıldı.

BELGENİN ORJİNALİNİ YAYINLADI

Samanyoluhaber.com TSK’nın suç duyurusunu dün 19.31’de yayına verdi ve bir süre sonra da savcılığa gönderilen belgenin orijinalini yayına verdi. Bir süre sonra da(19.35) paralel yapıya yakınlığı ile bilinen aktifhaber.com sitesi haberi yayına koydu.

ADLİ MÜŞAVİR BİLE İMZALAMADAN

Sitenin yayına verdiği belgede henüz Genelkurmay Adli Müşaviri’nin bile imzasının bulunmaması dikkat çekti. Adli Müşavirin biler imzalamadığı suç duyurusu belgesini paralel yayın organı Samanyoluhaber.com’a kimin gönderdiği merak konusu oldu.

AA BİR SAAT SONRA SERVİS ETTİ

Sözkonusu iki sitenin haberi yayına verdiği sırada devletin Anadolu Ajansı bile haberi servis etmemişti. Anadolu Ajansı 20.31’de söz konusu haberi servis etti. (SON.TV)

MEDYAGUNDEM

tsk2

TSK’ya darp kumpası

Hudut hattında yakalanan kaçaklara kötü muamele yapan askerlerin görüntülerinin yurt dışından servis edildiği belirlendi. Söz …

katar3

Türk askeri Katar toprağında

TSK’dan yapılan açıklamada 23 Türk personel ve 5 zırhlı aracın Katar’a ulaştığı belirtildi. TSK’dan yapılan …

askeri

TSK resmen açıkladı; askeri üs için Katar’dayız

Genelkurmay Başkanlığınca, dün üç kişilik bir askeri heyetin Katar’a gönderildiği, heyetin, konuşlanma hazırlıkları ile ilgili …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir