Anasayfa / GENEL / O Taraf yazarı Alçı’yı yalanladı
nagehan-melih

O Taraf yazarı Alçı’yı yalanladı

MEDYAGÜNDEM- Tahmin ettiğimiz gibi oldu, “çarşı” karıştı. Nagehan Alçı’nın Milliyet’teki yazısı ortalığı birbirine kattı. Alçı, Taraf’tan ayrılan yazarlardan Melih Altınok’a dayandırdığı ifadelerle, “Taraf’taki tasfiyenin arkasına Fethullah Gülen ve cemaat olduğu” iddiasını yazdı.

taraf-nagehan

Nagehan Alçı, Melih Altınok’un “Barış ve çözüm sürecine destek veren bizleri tasfiye planının arkasında Fethullah Gülen ve cemaat var. Gülen çözüm sürecine karşı çok mesafeli. Yaşananlardan memnun değil. PKK’ya karşı mücadeleye devam edilmesinden yana” dediğini yazdı.

ALTINOK REDDETTİ

Ancak Altınok Twitter’dan o sözleri reddetti.  Metin Altınok, twitter hesabından Nagehan Alçı’nın yazısındaki sözleri söylemediğini ileri sürerek, “Bugün Nagehan Alçı’nın yazısında yer alan ‘Taraf operasyonun arkasında Gülen var’ sözleri bana ait değil. Nagehan gerekli açıklamayı yapacak Taraf olayıyla ilgili çok çeşitli iddialar ortalıkta biz siz de duyuyorsunuz, ama benim ‘bu işin arkasında cemaat var’ demem mümkün değil. Nagehan’la konuştum, cemaatle ilgili bana atfettiği sözlerle ilgili tekzibimi yayınlayacağını. Programında da anlatacağını söyledi.” diye yazdı.

melih-nagehan

Şimdi gözler Nagehan Alçı’da. Alçı yalan mı yazdı, yazısının arkasında duracak mı, göreceğiz.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

kemal-feto

Müdür Bey!

Sabah gazetesinde Melih Altınok’un “Müdür Bey” başlıklı yazısı şöyle… Bir röportajda kendisine sorulan “Hayatınızdaki unutamadığınız …

taraf-altan

FETÖ’nün kumpas gazetesi satılık!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) aralarında Taraf gazetesinin de bulunduğu 8 adet basın yayın kuruluşuna …

kavurmaci2

Nerede bu Kavurmacı?

Sabah gazetesinde Melih Altınok’un “Kavurmacı nerede?” başlıklı yazısı şöyle… Hatırlayacaksınız. Darbeciler 15 Temmuz’da ülkenin Cumhurbaşkanının …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir