Anasayfa / GENEL / O saldırıyı paralel örgütten başkası yapamaz!
gulen-teror2

O saldırıyı paralel örgütten başkası yapamaz!

“Yaşanan tüm terör eylemlerinin arkasında paralel yapı var…” Bu sözler ‘Birlikte Bakalım’a katılan yazar Latif Erdoğan’a ait. Erdoğan, Fethullah Gülen’in Berkin Elvan için yayınladığı taziye mesajında hedef göstermek için özellikle ‘Alevi’ vurgusu yaptığını söyledi. Latif Erdoğan ayrıca, elektrik kesintilerinin önceden planlanmış koordineli bir saldırı olduğunu ve bunu da Türkiye’de ancak paralel yapının yapabileceğini vurguladı.


HEDEF GÖSTERMEK İÇİN ALEVİ DEDİ

En büyük ihanet orada yapıldı. Hangi vefat etmiş insana Sünni kardeşlerimize taziye dendi de, Alevi’ye Alevi kardeşlerimize diye ayrıca bir Alevi kimliği söyleniyor. Türkiye’de böyle bir şey var mı, binlerce insana taziye gönderiyorsunuz Sünni tabiri kullanıyor musunuz veya daha önce vefat etmiş Alevi insanlara böyle bir şerh konuldu mu ?

SOSYOLOJİK AÇIDAN BÖLÜCÜLÜKTÜR

Gülen’in ihanet dolu, kin kusan o ifadeleri açıkça bir hedef göstermektir aslında. Toplum açısından bu. Sosyolojik açıdan değerlendirdiğimizde bir bölücülüktür bu.

TÜM TERÖR OLAYLARINDA BU YAPI VAR

Ben şunu söyledim ve söylemeye devam ediyorum. 1980 yılı öncesinde sola hangi misyon verildiyse anarşi adına, paralel yapıya verilen misyon odur bundan sonraki süreçte . Bütün kaos, anarşi ve terör olaylarının ardından çıkacak yapı budur.

BU KOORDİNELİ BİR SALDIRIDIR

Türkiye’de bütün kurumlara topluca sızmış başak bir yapı yok. Devlet kurumlarının hepsine sızılmış durumda. Siber bir saldırıysa onu teknik olarak göreceğiz ama değilse bu koordineli bir saldırıdır. Bu koordineyi de bunlardan başka yapacak topluluk yoktur. Bu önceden tasarlanmış, yapılmış vakti saati belirlenmiş bir organizasyondur.

MEDYAGUNDEM

akbay1

Terörün “Sözcü”sü!

Pensilvanya’dan gelen talimatla manşet atan Burak Akbay’ın sahibi olduğu Sözcü gazetesi bir skandala daha imza …

hamburg

Beslediği teröristler Almanya’yı yakıyor

Almanya’nın Hamburg kentinde devam eden gösterilerden gelen bir video Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerini akıllara getirdi. Almanya’da …

teror

Terör yanaşmalarına anladıkları dilden!

Terör örgütlerinin sözde adalet yürüyüşüne destek vermesi gerçeğini sulandırmak isteyen Milliyet yazarı Mehmet Tezkan’a anlamlı …

1 Yorum yapıldı

  1. yöneticilerin köy ve kasabalardaki sık sık olan veya olabilecek elektrik kesintilerine ve akabinde vekillere ve yetkililere bildirilmesine rağmen kimse ilgilenmiyor propagandalarına karşı duyarlı olmalılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir