Anasayfa / GENEL / O profesör ‘muhafazakar görünümlü maşa’nın danışmanı çıktı!
veysel-batmaz

O profesör ‘muhafazakar görünümlü maşa’nın danışmanı çıktı!

MEDYAGÜNDEM- Öğrencilerini Gezi Parkı’nda isyana yönlendirip, gidene de derslerinden 20 puan fazla vereceğini vaad eden İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Veysel Batmaz, İhsan Eliaçık’ın danışmanı ve yazarı çıktı.

veysel-yok

Gezi Parkı üzerinden sahnelenen provokasyonun “muhafazakar görünümlü maşası” olan Eliaçık’ın sahibi olduğu adilmedya.com sitesinin yazarlarından biri de Prof. Dr. Veysel Batmaz.

Ergenekon davasının tutuksuz sanıklarından olan ve ABD’de bir otel odasında hayatını kaybeden Erhan Göksel’in de bir dönem sağ kolu olduğu bilinen Batmaz, Göksel’in Verso şirketinde de çalışmıştı.

Şimdi “antikapitalist Müslümanlar” diyerek ortalığa çıkan sosyalist olduklarını iddia eden “muhafazakar görünümlü maşa” Eliaçık’ın sahibi olduğu yayın şirketinde de Batmaz’ın danışman olduğu ortaya çıktı.

adil-medya1

İhsan Eliaçık’ın “derin ilişkileri” üzerinde durulması da önem kazandı.

medyagundem.com

MEDYAGUNDEM

eliacik1

Terör imamı; suçu devlete yıkın diye “fetva” verdi!

‘Gezi imamı’ olarak bilinen İhsan Eliaçık, Ankara’daki terör saldırısını devletin üzerine yıkmak zorunda olduklarını söyledi. …

ihsan-isid

Gezicilerin “imamı” IŞİD’ci çıktı!

Gezicilerin “imamı” İhsan Eliaçık, “IŞİD”ci çıktı. “IŞİD’in yaptıklarına karşıyım, kendisine değil” diye tweet atan Eliaçık, çapulcuları …

eliacik5

Gezicilerin Bizans kafalı imamı da sahneye çıktı!

Gezi imamı İhsan Eliaçık, “Üç gün boyunca yağma, talan, tecavüz serbest olan bir olay nasıl …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir