Anasayfa / GENEL / O paralel tetikçiden de askeri darbe çağrısı!
faruk1

O paralel tetikçiden de askeri darbe çağrısı!

Gülen örgütü üyeleri akıllara ziyan açıklamalar yapmaya devam ediyor. Fethullah Gülen’in bir gülüşüne tüm mal varlığımı feda ederim diyen Akın İpek’in sahibi olduğu Bugün gazetesi yazarı Faruk Mercan TSK’yı darbe yapmaya çağırdı.

toros

Milli Güvenlik Kurulu’nda paralel örgütün Milli Güvenlik Siyaset Belgesi’ne alınması örgütte büyük paniğe neden oldu. MGK kararlarını itibarsızlaştırmak için iki gündür MGK üyeleri ve AK Parti iktidarına saldıran paralel medya bu kez orduyu göreve davet etti. Paralel yapıya yakınlığı ile bilinen Bugün gazetesi yazarı Faruk Mercan’ın darbe çağrısı sosyal medyada günün konusu oldu. Genelkurmay’ın sivil iktidarın kontrolünde olmasından rahatsız olan Mercan gün boyunca attığı tweetlerle “sonunuz felaket olur” uyarısı yaptı.

Mercan’ın bu uyarıları bir süredir medyanın ve MGK’nın gündeminde olan TSK içindeki paralel yapılanmayı akıllara getirdi.

“2014’ün Genelkurmay’ı; siyasetin oyuncağı olmaz. Bir şey daha var. Askerle oynamaya kalkışmak; siyasetçiler için hep felaketle sonuçlandı.” tweetini atan Faruk Mercan, siyasi iktidarı bu kez askeri darbe ile tehdit etti.

faruk

(TAKVİM)

 

MEDYAGUNDEM

feto-dink

Dink’in medyadaki FETÖ’cü katilleri için yakalama

Hrant Dink cinayeti soruşturması kapsamında başta FETÖ elebaşı Fetullah Gülen ve firari savcı Zekeriya Öz …

hakans

İstifa mektubunu o FETÖ’cü kaçak terörist yazmış

FETÖ tutuklusu Oğuz Usluer, Hakan Şükür’ün istifa mektubun okunması için rejiye inmiş. İşte FETÖ’nün medya …

feto-aglama

FETÖ’ye dünyayı dar ettik

Eylül 2016’daki BM Genel Kurulu görüşmeleri öncesi “FETÖ’ye dünyayı dar edeceğiz” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan ve …

2 Yorumlar

  1. Gökten kemik de yağsın mı? Sizi gidi müslümanın ekmeği yiyip siyonist kılıcı sallayan terracotta askerleri. Başka arzunuz? Kırmızı kitaptaki şer gücler listesine üst sıradan giriş yaptınız. Bunun ne anlama geldiğini hezeyanlı beyinleriniz algılamıyor mu? Sizin için güzel günler bitti. Artık milletin ordusu millî iradenin emrindedir.Postalını yalamaya alıştığınız, demokrasiye ayar veren, israille askerî işbirliği anlaşması imzalayıp millete haber vermeye dahi tenezzül etmeyen, manşetlerinizi süsleyecek beyanatlar verdikten sonra “isminin açıklanmasını istemeyen üst düzey askerî yetkili” ler yok artık. MGK toplantısı sonrası açıklamayı anlayamadınız mı? Nerenizle dinliyorsunuz? İçtihat makamı on sevaba karşılık gelecek bir karar aldı. Şimdi yalamakta olduğunuz o postalı yavaşça yere bırakıp eller yukarıda geri çekilin ve akibetinizi bekleyin.

  2. Azazil’in oğlu Hakk’a secde etmez. Tüm iblislerle beraber her şer işin içindeler. Bundan sonra kime neyi anlatacaksınız. Kim inanacak. Bittiniz… Önce insanların kalbinde-zihninde bittiniz! Arkası eğer tevbe edip iman etmezseniz hüsran… Bu saatten sonra sizin lakırtılarınızı kimse yemez, gargara bile yapmaz…. THE END….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir