Anasayfa / GENEL / O Hürriyet yazarının hayatına giren kadınlara bir haller oluyor; PKK’lı Ezgi’den sonra şimdi bu manken eskisi!
kanat3

O Hürriyet yazarının hayatına giren kadınlara bir haller oluyor; PKK’lı Ezgi’den sonra şimdi bu manken eskisi!

Ya Hürriyet yazarı Kanat Atkaya’da bir “garabet” var, ya da seçtiği kadınlarda. Kanat Atkaya gazeteci Ezgi Başaran’la evlendi, Başaran karşımıza PKK sevici olarak çıktı. Ondan boşandı şimdi de bir manken eskisiyle takılıyor, o isim de “Oğlumu askere gönderir miyim bilmiyorum? Vatan sağolsun mu onu da bilmiyorum” diye açıklama yaptı.


Hürriyet yazarı Kanat Atkaya’nın sevgilisi, manken ve oyuncu Sema Şimşek şehit haberlerine tepki göstererek, oğlunu askere göndermek istemeyebileceğini söyledi.

Son zamanlarda yaşanan olaylara çok ağladığını ifade eden Şimşek yaşananların bitmesini istediğini anlattı:

“OĞLUMU ASKERE GÖNDERİR MİYİM BİLMİYORUM”

“Bir anne olarak konuşuyorum. Çok acı bir şey. Şu an da her şeyin ötesinde bir erkek çocuğum var. Ve elbetteki askere gitmek isteyecektir ama ben isteyecek miyim? Bunu bilmiyorum. Vatan sağ olsun mu? Onu da bilmiyorum. Ama ölen ve yitip giden onca genç, belki bu dünyayı değiştirebileceklerdi. Hiçbiri olamıyor. Bitsin artık yani ne için yani bitsin.”

KURTLAR VADİSİ’NDE OYNAMIŞTI
Oyuncu Sema Şimşek, bir dönem Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı İnci Tataroğlu karakteriyle biliniyor. İnci Tataroğlu karakteri, dizinin başrolü Polat Alemdar ile evlilik yapmıştı.

MEDYAGUNDEM

besiktas1

Katil PKK’nın yancıları Doğan medyasında!

Yeni Akit gazetesinde Ali İhsan Karahasanoğlu’nun “Failler sadece TAK’çılar mı?” başlıklı yazısı şöyle: “Mümkün mü …

asli-aydintasbas

Terör işbirlikçisi insan müsveddeleri

İstanbul Beşiktaş’ta meydana gelen alçak saldırının ardından terörsevici medyanın bazı önemli isimleri insanlık dışı bir …

ezgi-pkk

Ezgi Başaran Radikal’de PKK terör örgütüne hizmetinin ödülünü aldı!

Aydın Doğan’ın sahibi olduğu Radikal’in eski genel yayın yönetmeni Ezgi Başaran Oxford Üniversitesi’ne bağlı ST …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir